Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Rol Oyunu

Karanlık her yeri sardı. Alona şiddetini hissettiriyor. Nyx ne yapacak? Çaylaklara ne olacak ve en önemlisi, bu yarışı kim kazanacak?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurgumuz, diğer gece evlerinden bambaşka. Sizi hayal dünyanıza sürükleyecek! Üye ol ve oku. Zaten üyeysen ne duruyorsun katıl bize...!!

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mesaj Panomuz

Merhaba sevgili misafir,

Sitemize hoşgeldin, umarım beğenirsin

Bu sol taraftaki bölümler sadece misafirlerimize görüntülenir..

Sitemiz kendisi gibi gece evlerinden farklı bir kurgu tasarladı. Eğer kurguyu öğrenmek istiyorsan üye olman gerekiyor. Umarım aramıza katıldığında beğenirsin.

İyi oyunlar, iyi forumlar...

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Hangi şehirde yaşıyorsun?
 İstanbul
 Ankara
 İzmir
 Antalya
 Fethiye
 Yalova
 Balıkesir
 Eskişehir
 Diğer^^
Sonuçları Gör
Istatistikler
Toplam 221 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burcoreyiz

Kullanıcılarımız toplam 3007 mesaj attılar bunda 492 konu
En son konular
» Tom M. Anderson~
Bilinmeyen Icon_minitimePerş. Ağus. 29 2013, 03:14 tarafından RAVEN

» Ünlü Seçim Listesi
Bilinmeyen Icon_minitimePaz Nis. 15 2012, 12:00 tarafından Arinna Laureate

» Sorunlarınız bölümüyle ilgili
Bilinmeyen Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 21:52 tarafından Alona

» Genel Duyurular
Bilinmeyen Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:10 tarafından Alona

» Facebook Hayran Sayfası
Bilinmeyen Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:03 tarafından Alona

» BAN Alanlar
Bilinmeyen Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:59 tarafından Alona

» RPG Kuralları
Bilinmeyen Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:56 tarafından Alona

» SİTE KURALLARI
Bilinmeyen Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 16:30 tarafından Alona

» Profesör Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
Bilinmeyen Icon_minitimePerş. Haz. 30 2011, 18:19 tarafından Alona

» Karanlık Kız/Erkek Listesi
Bilinmeyen Icon_minitimeSalı Haz. 28 2011, 17:26 tarafından Mylia Majestié

» Alona
Bilinmeyen Icon_minitimeCuma Mart 04 2011, 19:08 tarafından Alona

» Kurt Olmak için
Bilinmeyen Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:45 tarafından Alona

» Vampir Yüksek Konseyi Alımları
Bilinmeyen Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:41 tarafından Alona

» Mylia Majetiê
Bilinmeyen Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:09 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Bilinmeyen Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 20:04 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Bilinmeyen Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:44 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Bilinmeyen Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:41 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Bilinmeyen Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:18 tarafından Arinna Laureate

» Darkness World
Bilinmeyen Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 15:05 tarafından Alona

» Çaylak Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
Bilinmeyen Icon_minitimePtsi Ocak 17 2011, 17:43 tarafından Alona

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sitemizi paylaşın ki hepimiz için daha da eğlenceli bir ortam yaratalm ; Gece Evi Rpg

Sosyal bookmarking sitesinde Gece Evi Rol Oyunu adresi saklayın ve paylaşın

Bilinmeyen

4 posters
YazarMesaj
Alexis Pickel
6. Sınıf Çaylak
Alexis Pickel

En Sevdiğiniz Profesör : Profesörler Alexis için tam bir baş belası!
Kadın Mesaj Sayısı : 14

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Sayısı: 0

Bilinmeyen Empty
MesajKonu: Bilinmeyen   Bilinmeyen Icon_minitimeC.tesi Mart 20 2010, 12:22

~1~

Günesin gülümsemedigi karanlık bir güne merhaba dedim yine... Alıskanlık, uyuyor sanıp bos yatagına baktım. Beni bırakıp gittigini çok zor kabulleniyordum. O benim tek dostum degil miydi? Beraber gülüp beraber agladıgım tek sevdigim insan degil miydi? Nasıl olmustu da beni bu kadar çabuk bırakmıstı?
.....Bir yandan anlamaya çalısıyordum hayatı, bir yandan unutmaya. Yavas yavas alısıyordum bu renksiz dünyaya, artık fazla düsünmüyor,aglamıyordum. Tek yaptıgım sey içimdeki küçük bir umutla bütün gün gezinmekti. Üzerimi giyinip kendimi dısarı attım. Hiç bir farklılık yoktu yine aynı yabancı ve somurtuk yüzler... Heralde yine su umursamaz ve görünmez tavrımı takınmıstım ki kimse selam vermedi. Benimle konusmadıklarına seviniyordum saçma sorularına yalan cevaplar vermek zorunda kalmıyordum.

Saatler geçip gitti, bulutlar bana yaklastı ve artık zamanın geldigini fısıldadı her gün oldugu gibi. Tabii bende her gün oldugu gibi yine onu dinledim,ne derse desin gerçek olmadıgını bile bile...Sonunda susmustu ama simdi nerdeydim, belki de bu sefer onu dinlememeliydim... Kafam karısıktı ya da bostu. Konusacak kimsem yoktu.Belki onu dinlemekten baska çarem yoktu...
iç sesimle konusurken önümde garip bir gölge oldugunu hissettim. Ancak basımı kaldırdıgımda artık çok geçti, kaybolmustu bile... Tanrım,sanırım kafayı yiyordum. Elim bos o soguk eve döndüm....

~2~

Uzun zamandır özlemini duydugum uykumu aptal kapı zili böldü.Söylene söylene kapıya dogru yürüdüm.Kagıt hısırtısından gazeteci çocugun geldigini anladım.Çocuk dün gelemedigi için özür dileyip duruyordu (sanki umrumdaymıs gibi) gazeteyi elinden kapıp kapıyı suratına kapattım. Kısa bir pismanlık duysamda geri dönüp özür dilememedim.Sıradan cinayet,soygun,gasp haberlerini geçtim.Kayıp ilanlarının bulundugu sayfada bir sey dikkatimi çekti. 2-3 ay önce kendi ellerimle gömdügüm küçük dostum Buster'ın kayıp ilanı vardı. Siyah kıvırcık tüyleri tras edilmisti.Ben onu asla tras etmezdim.Boynuna taktıgım beyaz tasma da yerinde yoktu.Ama bu köpegin benim Buster'ım olduguna yemin edebilirdim.ilanı veren kisi telefon ve adresini vermisti. Telefon numarası çok tanıdıktı. Hafızamı biraz yokladıktan sonra bu numaranın sahibini hatırladım. Hemen gidip onunla konusmalıydım.
....Tam yüzümü yıkamak için lavaboya egiliyordum ki aynadaki yansımam gözüme çok garip geldi. Gözlerimi inceledim ve eskisi gibi hırçın bakmadıklarını farkettim. Sonra uzun siyah saçlarımın ne kadar da çirkin göründügünü düsündüm. Gözlerimi yansımamdan hiç ayırmadan raftaki makası aldım ve saçlarımı kestim. Saatin "dong" lamasıyla gözlerimi yansımamdan ayırdım ve yüzümü aceleyle yıkadım.Mutfağa gidip en sevdigim gevrekle sütü masaya bıraktım. Büyük bir ustalıkta bir yandan gevregimi hazırlarken bir yandan da onu nerede bulabilecegimi düsünüyordum.Gevregimi hızla yeyip kalktım.Kapüsonlu ceketimi kaptım,kapüsonu yüzümü kapatacak sekilde kafama geçirdim ve sonunda evden çıktım.
....ilk önce nereye bakacagımı bilmiyordum.Nedenini bilmiyordum ama ayaklarım beni Buster'ın yanına götürdü.Yanına çömeldim ve ellerimle topragı kazmaya basladım.Buster yoktu! Bu nasıl olabilirdi? Ölü bir köpegi kim ne yapardı ki? Kafamda binlerce soruyla ayagı kalktım.Topragı öylece bırakıp yürümeye basladım.Onu bulmam gerekiyordu ama nerde olabilecegi konusunda en ufak bir fikrim yoktu.Onun yasadıgı yeri hiç görmemistim,onunla belki hiç konusmamıstım bile... Sürekli o yanıma gelir, o konusurdu benim tek yaptıgımsa dinlemek ve onaylamaktı. Bunun ne kadar garip oldugunu farkederek kendime güldüm.
....Tüm sehri dolasmıstım.Yoktu hiç bir yerde yoktu.Harika! simdi ne yapacaktım? Bundan vazgeçmeye hiç niyetim yoktu ama sanırım biraz ara verebilirdim. Benim külüstür en son park ettigim yerde öylece duruyordu. Arabaya atlayıp bir zamanlar gitmekten nefret ettigim lokantaya dogru yol aldım. "Claire's Dinner" karsımda duruyordu hiç bir sey degidmemidti.Cırtlak sarı duvarları ve ona hiç uymayan mavi masalar.. içeri girip sosyetelerin bayıldıgı pahalı kahvelerinden birini siparis ettim.Tadı her zaman ki gibi igrençti, yinede içtim. Hesabı masaya bırakıp o bogucu yerden çıktım. Külüstürü orda bırakıp eve dogru yürümeye basladım. Saat 22.00'a yaklasıyordu.Yani o ürkütü ses yine bir seyler zırvalayacaktı. Ya da benim duydugumu sandıgım ses... Yerdeki gölgelerden bulutların yaklastıgını hissettim. iç güdüsel olarak basımı hemen yukarı kaldırdım. Tabii ki hiç bir sey yoktu.
....Evet, yanılmamıstım.O ses yine bana emirler yagdıracaktı.Ama bu sefer onu dinlemeyecektim...Ben o sesi düsünürken aniden esen rüzgar saçlarımla birlikte düsüncelerimide savurdu.Ve iste misafir ses'im geldi:
-"Onu aramayı bırak" dedi fısıltıya benzer sesiyle.Hayır,hayır onu dinlemeyecektim! Kulaklarımı kapattım ve hızla kosmaya basladım nereye gittigimi bilmeden. Sanki hâlâ pesimdeydi. Dakikalardır kosuyordum, nefes nefese kalmıs çok yorulmustum.
"Evet,bugünlük bu kadar macera yeter,tatlım." dedi tanıdık bir ses.
Gördügüm sey karsında ne yapmam gerektisini, ne söylemem gerektigini bilmiyordum.Tek bildigim sey bunun bir halisülasyon olduguydu.Kaçmaya devam ettim ama o sanki bana yapısıktı.Kahretsin,ondan kaçamıyordum! Belki de kaçmamı gerektiren bir sey yoktu... Gözlerimi kapattım,sakin olmalıydım.
Rüzgar baslayısı gibi ani bir sekilde dindi.Gözlerimi açtıgımda yoktu. Gittigi için minnet duydum ve daha fazla oyalanmadan eve gittim. Kendimi hemen yataga attım ve yarın evden çıkmamaya karar verdim. Çok yorulmustum,göz kapaklarım agırlastı.Bende kapanmalarına izin verdim, kısa bir süre sonra uyudum.

En son Alexis Pickel tarafından C.tesi Mart 20 2010, 13:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Macy Bertaluna
Admin/ 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız-Erkekler Liderinin Refakatçisi
Macy Bertaluna

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Avril Lissa Hampton (Çizim Profesörü)
En Sevdiğiniz Profesör : Zor iş
Kadın Mesaj Sayısı : 476

Karaktere Bak

Bilinmeyen Empty
MesajKonu: Geri: Bilinmeyen   Bilinmeyen Icon_minitimeC.tesi Mart 20 2010, 12:33

Değişik ama güzel... :)
http://gece-evi-rpg.yetkinforum.com/forum.htm
Alexis Pickel
6. Sınıf Çaylak
Alexis Pickel

En Sevdiğiniz Profesör : Profesörler Alexis için tam bir baş belası!
Kadın Mesaj Sayısı : 14

Karaktere Bak

Bilinmeyen Empty
MesajKonu: Geri: Bilinmeyen   Bilinmeyen Icon_minitimeC.tesi Mart 20 2010, 16:33

tesekkürler Bilinmeyen Icon_tongue
Diane Bennoda
Admin
Diane Bennoda

En Sevdiğiniz Profesör : Profesörlerle aram asla iyi olmadı.Bana serseri gözüyle bakıyorlar...
Kadın Mesaj Sayısı : 141

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 1

Bilinmeyen Empty
MesajKonu: Geri: Bilinmeyen   Bilinmeyen Icon_minitimeSalı Nis. 13 2010, 16:59

Ya mami biliyorum sanki ben bunu biryerden Very Happy
Devamı?
https://gece-evi-rpg.yetkin-forum.com
Arinna Laureate
Admin / Yüksek Rahibe / Şiir Profesörü
Arinna Laureate

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Elena Hera Gilbert -Suzie Blyton -Kimberley Evans-K. Lady Walsh-Elenorx Iva Porfiria
En Sevdiğiniz Profesör : tüm profesörler arkadaşım...
Kadın Mesaj Sayısı : 350

Karaktere Bak

Bilinmeyen Empty
MesajKonu: Geri: Bilinmeyen   Bilinmeyen Icon_minitimePerş. Nis. 15 2010, 16:07

Çok güzel :DGerçekten çok hoşş

Bilinmeyen
1 sayfadaki 1 sayfası