Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Rol Oyunu

Karanlık her yeri sardı. Alona şiddetini hissettiriyor. Nyx ne yapacak? Çaylaklara ne olacak ve en önemlisi, bu yarışı kim kazanacak?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurgumuz, diğer gece evlerinden bambaşka. Sizi hayal dünyanıza sürükleyecek! Üye ol ve oku. Zaten üyeysen ne duruyorsun katıl bize...!!

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mesaj Panomuz

Merhaba sevgili misafir,

Sitemize hoşgeldin, umarım beğenirsin

Bu sol taraftaki bölümler sadece misafirlerimize görüntülenir..

Sitemiz kendisi gibi gece evlerinden farklı bir kurgu tasarladı. Eğer kurguyu öğrenmek istiyorsan üye olman gerekiyor. Umarım aramıza katıldığında beğenirsin.

İyi oyunlar, iyi forumlar...

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Hangi şehirde yaşıyorsun?
 İstanbul
 Ankara
 İzmir
 Antalya
 Fethiye
 Yalova
 Balıkesir
 Eskişehir
 Diğer^^
Sonuçları Gör
Istatistikler
Toplam 221 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burcoreyiz

Kullanıcılarımız toplam 3007 mesaj attılar bunda 492 konu
En son konular
» Tom M. Anderson~
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePerş. Ağus. 29 2013, 03:14 tarafından RAVEN

» Ünlü Seçim Listesi
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePaz Nis. 15 2012, 12:00 tarafından Arinna Laureate

» Sorunlarınız bölümüyle ilgili
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 21:52 tarafından Alona

» Genel Duyurular
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:10 tarafından Alona

» Facebook Hayran Sayfası
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:03 tarafından Alona

» BAN Alanlar
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:59 tarafından Alona

» RPG Kuralları
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:56 tarafından Alona

» SİTE KURALLARI
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 16:30 tarafından Alona

» Profesör Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePerş. Haz. 30 2011, 18:19 tarafından Alona

» Karanlık Kız/Erkek Listesi
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeSalı Haz. 28 2011, 17:26 tarafından Mylia Majestié

» Alona
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeCuma Mart 04 2011, 19:08 tarafından Alona

» Kurt Olmak için
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:45 tarafından Alona

» Vampir Yüksek Konseyi Alımları
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:41 tarafından Alona

» Mylia Majetiê
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:09 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 20:04 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:44 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:41 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:18 tarafından Arinna Laureate

» Darkness World
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 15:05 tarafından Alona

» Çaylak Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Ocak 17 2011, 17:43 tarafından Alona

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sitemizi paylaşın ki hepimiz için daha da eğlenceli bir ortam yaratalm ; Gece Evi Rpg

Sosyal bookmarking sitesinde Gece Evi Rol Oyunu adresi saklayın ve paylaşın

Özel Güç Başvurusu.

+7
Johanna R. Morgan
Rechalle Lyssa Midnight
Arinna Laureate
Dysnomia Stéverõ
Macy Bertaluna
Suzie Bellamy Blyton
Julié Clouid O'shéliâ
11 posters
YazarMesaj
Julié Clouid O'shéliâ
6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız/Erkek
Julié Clouid O'shéliâ

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Beni kim kabullenir laan xD
En Sevdiğiniz Profesör : Profesörleri kim sever?
Kadın Mesaj Sayısı : 62

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Sayısı: ½

Özel Güç Başvurusu. Empty
MesajKonu: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeCuma Mart 12 2010, 21:34

Özel güçleri siz seçemezsiniz. Çünkü bu güçler Nyx tarafından bahşedilmiştir. Bu güçleri zamanla geliştirebilirsiniz. Gece Evi'ndeki herkesin illa bir özel gücü olacak değil. Zaten çeşitli sanat dallarında (Şiir, resim, müzik v.b) başarılıysanız bu sizin için özel bir yetenektir. Her başvuranı kabul etmeyeceğiz. Başvururken oldukçe "seçici" olacağız. Burası yetenek okulu olmadığı için herkesin bir yeteneği olmak zorunda değil. Profilinizdeki Özel Güç bölümünü biz dolduracağız.

Yetenek Sahibi Olmak İsteyenler Bu Formu Doldurup, Bu başlığa Mesaj Atabilirler;

Karakter Ad-Soyad:
Kişisel Potreniz:
İlgi alanlarınız:
İşaretlenmeden önce ne gibi hobilerle uğraşırdınız:
Nyx size özel güç bahşetse bunun nedeni ne olabilirdi?{Sizi diğerlerinden ayıran bir özellik...}
Özel güce sahip olmak gerekli midir?:

En son Julié Clouid O'shéliâ tarafından Ptsi Mart 15 2010, 18:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Suzie Bellamy Blyton
Site Kurucusu / 6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Suzie Bellamy Blyton

En Sevdiğiniz Profesör : Hepsini seviyorum hepsi gözümde bir başkalar...
Kadın Mesaj Sayısı : 389

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 150
Uyarı Sayısı: 0

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePaz Mart 14 2010, 16:07

Teşekkürler canım umarım herkes memnun olur (:
http://gece-evi-rpg.yetkinforum.com
Macy Bertaluna
Admin/ 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız-Erkekler Liderinin Refakatçisi
Macy Bertaluna

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Avril Lissa Hampton (Çizim Profesörü)
En Sevdiğiniz Profesör : Zor iş
Kadın Mesaj Sayısı : 476

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeÇarş. Mart 17 2010, 19:49

Karakter Ad-Soyad:: Macy Bertaluna

Kişisel Potreniz: :Alaycı. Dik başlı. Başına buyruk. Ama
Sevecen
biridir. sıcak kanlıdır. işler ciddiye bindiğinde olaya
ayak uydura
bilir ve gerektiğinde çok sinirli olur.

İlgi alanlarınız::

Resim yapmayı çok seviyor. Hayvanlara
çok bağlı ama atlara karşı başka bir sevgisi var. İnsanlarla iletişi
iyi. Kitap okumayı- yüzmeyi -bisiklete binmeyi ve jimlastik yapmayı
seviyor.
Buna ek olarak uykuya aşık biri. Uyku denince onun için akan
sular durur.

İşaretlenmeden önce çok fazla kitap okurdum. Aslında hala okuyorum ama o zamanlar tek eğlencem buydu. Günlükk tempom okul ve ev arasında gidip geliiyordu. Ek olarak bilgisayar ve televizyon en büyük hobimdi... xD

Nyx size özel güç bahşetse bunun nedeni ne
olabilirdi?{Sizi diğerlerinden ayıran bir özellik...}
:
Nyx e güveniyorum. Olaylar ne seviyeye
gelirse gelsin
ona güvenmeye devam ediveğim için. Ona elimden
geldiğince yardımda
bulunacağım. Ve kendimi gereginden güçsüz görmememi
göstermek için
olabilir. O bir tanrıça olabilir ama her büyük
Tanrıçanın da iyi
birer yardımcıları olmalıdır.

Pek sayılmaz. Sonuçta bu zamana kadar herhangi bir gücüm yoktu. Ve şuanda da olup olmıyacağıda bir muamma...
http://gece-evi-rpg.yetkinforum.com/forum.htm
Dysnomia Stéverõ
Dysnomia Stéverõ

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Olivia Serena Dunham
En Sevdiğiniz Profesör : Sanırım şimdilik yok :D
Kadın Mesaj Sayısı : 49

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeCuma Mart 26 2010, 12:28

Karakter Ad-Soyad: Dysnomia Bianchett
Kişisel Potreniz: Seçici,asi,umursamaz, ulaşılmaz, kıskanç, sinirli...

İlgi
alanlarınız: Yüzmek ve drama... Muhteşem bir oyuncudur. Her role bürünebilir. Bazen kişiliğini karıştırdığı oluyordur.Yüzmek ise onun hayat stilidir. Suyun vücudunda yarattığı ferahlık hissi ve, suyun bedeninde muhteşem biri ikili olarak sürtünmesi onu hayal dünyasına götürür.

Doğa ile olan her şeyi sever. Yağmur
yağarken ormanda oturmayı, bedenini sonsuz ağaçların gövdesine yaslamayı
ve neme bürünen ıslak toprağın kokusuna bayılıyor. Tüm sıkıntı,
mutluluklarını orada tatıyor. Aslında orası onun ruhunu temsil ediyor.
Karmaşık, iç içe ama bütün... Biri bile olmadan olmaz.
Bu nedenle genellikle ormana giderdi ve orada şarkı söylerdi. Bazen orada gecelerdi. Kısacası çok sosyal değildi.

Nyx
size özel güç bahşetse bunun nedeni ne olabilirdi?{Sizi diğerlerinden
ayıran bir özellik...}: Objektifliği ! Siniri, asiliği, herkese onun kolayca ulaşıp beynini zehirleyemeyeceği için bahşetmiş olması büyük ihtimal.

Özel güce sahip olmak gerekli midir?: Yer ve zamanına göre değişir. Rakibine karşı her zaman tetikteysen, özel güç senin için harika bir avantaj.
Suzie Bellamy Blyton
Suzie Bellamy Blyton

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeCuma Mart 26 2010, 21:05

Macy Bertaluna'nın Özel Gücü : Gördüğü rüyaları sabah kalktığı gibi görsel olarak veya sözel olarak kağıda aktarabilme. Gördüğü rüyalar kahin niteliğinde.

Dysnomia'nın Özel Gücü : Su ile ilgili şeyleri çok sevdiği için su ile ilgili bir özellik vermek istedim. Su aynı zamanda objektiflik anlamına da gelebilir. Element olarak Su veriyor ve karanlık Kızlara davet ediyorum (:
Arinna Laureate
Admin / Yüksek Rahibe / Şiir Profesörü
Arinna Laureate

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Elena Hera Gilbert -Suzie Blyton -Kimberley Evans-K. Lady Walsh-Elenorx Iva Porfiria
En Sevdiğiniz Profesör : tüm profesörler arkadaşım...
Kadın Mesaj Sayısı : 350

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Mart 29 2010, 13:32

Karakter Ad-Soyad:Kramisha laureate
Kişisel Potreniz:sevecen ama bir o kadar da ciddi birisiyim
İlgi alanlarınız:şiir yazmayı içimden gelenleri kağıda dökmeyi çok severim
İşaretlenmeden önce ne gibi hobilerle uğraşırdınız:şimdi ki gibi şiir yazardım ve şiirlerim hep gelecekle ilgili olurdu
Nyx size özel güç bahşetse bunun nedeni ne olabilirdi?{Sizi diğerlerinden ayıran bir özellik...}benim kimsenin çözemediği bir ruh dünyam var bazen insanlar beni anlamakta zorluk çekerler,şiirlerime çok düşkün biririyim ,Nyx benim özel biri olduğumu biliyor.
Özel güce sahip olmak gerekli midir?:Aslında yerine göre değişir ama ben herkesden farklı olmayı ilgi çekici buluyorum.
Rechalle Lyssa Midnight
6.Sınıf Çaylak
Rechalle Lyssa Midnight

En Sevdiğiniz Profesör : Ben kendimi seviyorum xD
Kadın Mesaj Sayısı : 47

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 85

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Mart 29 2010, 15:51

Karakter Ad-Soyad:Rechalle Lyssa Midnight
Kişisel Potreniz:beni sevmeyen çıkmayacağından eminim herkeze anlayışlılımdır ama bir o kadarda sorumsuz biriyim ve Profesör olduğum için istemesemde ciddiyimdir..
İlgi alanlarınız:Müzik bu bnm için biçilmiş kaptan ..
İşaretlenmeden önce ne gibi hobilerle uğraşırdınız: Müzik .. gezmek ve yeni keşifler yapamk.
Nyx size özel güç bahşetse bunun nedeni ne olabilirdi?{Sizi diğerlerinden ayıran bir özellik...} : ben iyi biriyim ve doğru buldum yolun izinden gider ve o yolun uğranda yapamayacağım şey yoktur.
Hayır , ama eğer bir şeyler başarmak istiyorsan bu işin için önceden bir tecrübeniz olması her zman iyidir. tecrübeden kastım yani hazırlılkı olmalı elimizden bi avantaj olmasıdır..
Not: ayrıca biliyorum özel güçlerimizi seçemeyiz ama eğer bir istisna olursa özel gücümün sesimle istediğim kişiyi hipnotize edebilmek olmasını arz ederim Özel Güç Başvurusu. Icon_biggrin
http://geceevi.yetkinforum.biz/forum.htm
Johanna R. Morgan
Johanna R. Morgan

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Chewrendia Renne Xoniosse (Edebiyat dersi profesörü)
En Sevdiğiniz Profesör : Arinna Laureate
Kadın Mesaj Sayısı : 42

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Mart 29 2010, 20:52

Karakter Ad-Soyad: Johanna R. Morgan
Kişisel Potreniz: Çekingen bir o kadarda cana yakındır. Karşısındakilere önem verir ve onun sözlerinden iyi biri olup olmadığını anlayabilir. Dostları onun için çok önemlidir ve dostları için yapamayacağı şey yoktur.
İlgi alanlarınız:Müzik dinlemeyi dans etmeyi, kitap okumayı, şiir yazmayı ve arkadaşlarıyla sohbet etmeyi çok sever. Bunun yanında toprakla uğraşmayı, bitki yetiştirmeye bayılır. Toprakla uğraşmak onun en büyük zevklerinden biridir. Çiçekleri çok sever ve ormanda gezinmek çok hoşuna gider.
İşaretlenmeden önce ne gibi hobilerle uğraşırdınız: Müzik dinlemeyi, yüzmeyi, arkadaşlarıyla sohbet etmeyi ve bitkilerle uğraşmayı çok severdi. Değiştikten sonra da toprakla, bitkilerle uğraşmayı bırakmadı.
Nyx size özel güç bahşetse bunun nedeni ne olabilirdi?{Sizi diğerlerinden ayıran bir özellik...} Nyx’i seviyorum ve Nyx benim onun yolundan sapmayacağımı bilir. Ayrıca bu gücü sadece kendim için değil herkesi korumak, kötülükle savaşmak ve Nyx’e iyilik yolunda yardım etmek için istediğimi bildiğini ve onun için onurlandırabileceğini düşünüyorum.
Özel güce sahip olmak başka bir duygu. Bence her zaman gerekli değildir ama gerekli olduğu zamanlarda vardır.. kötülükle savaşmak, karşındaki kişilere yardım edebilmek gibi..
Suzie Bellamy Blyton
Suzie Bellamy Blyton

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePtsi Mart 29 2010, 21:01

Rechalle Lyssa Midnight : Sesiyle çevresinde bulunan birini etkisi altına alabilme. Çekim Etkisi.
Johanna R.Morgan : Toprak Elementini Kontrol Edebilme. (Otomatik olarak karanlık kızlar üyesisin. Yinede konuya başvurunu yaz (: )
Kramisha laureate : Aklıma şiirle ilgili özel bir güç gelmiyor. Eğer istediğin özel bir güç varsa pm ile irtibata geç. yada benim aklıma birşeyler gelene kadar bekle (:
Nora Elizabeth
5.Sınıf Çaylak
Nora Elizabeth

En Sevdiğiniz Profesör : --
Kadın Mesaj Sayısı : 27

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 95

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeSalı Mart 30 2010, 16:54

Karakter Ad-Soyad Nora Elizabeth
Karakter Portreniz Sevecen ama canımı sıkan biri olursa o zaman beni görmeyi hayal edemezsiziniz arkadaşlarıma düşkünüm çok seciciyim hayvanları severim ve çok çılgınnımdır.
İigi alanlarınız dans etmeye bayılırım özellikle step ve modern dans müzik dinlerim voleybol ve yüzme de alanlarım arasında onun dışında yapamadığım ama ilgi duyduğum Bungee jumping,
dağ tırmanısı, yamaç paraşütü bunları henüz yapmıyorum ama ilerde yapacağımdan emin olun.
İşaretlenmeden önce ne gibi hobilerle uğraşırdınız?
önceden yaptığım çokta bişey yoktu yine dans ederdim ama buna ek olarak çok fazla kitap okurdum şu son günlerde vakit bulamıyorum gece evine alışmaya çalışıyorum
Nyx size özel güç bahşetse bunun nedeni ne olabilirdi?{Sizi diğerlerinden ayıran bir
özellik...} : Nyx ona tapıyorum ve onun yolundan asla vaz geçmicem bunun için o bana ne tür bir yetenek bağıslarsa bağıslasın o yetenek kabulumdür
Özel güce sahip olmak gerekli midir?:her zaman değil ama bazı zamanlar özellikle vampir olma yolundaysan gereklidir.
Alexis Pickel
6. Sınıf Çaylak
Alexis Pickel

En Sevdiğiniz Profesör : Profesörler Alexis için tam bir baş belası!
Kadın Mesaj Sayısı : 14

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeSalı Mart 30 2010, 18:11

Karakter Ad-Soyad: Alexis Pickel

Kişisel Potreniz: Liderlik özelliğine sahip, soğuk kanlı ve sakin. Yalnızlığı seven, asi, karamsar. Ciddi ama yeri geldiğinde gülmeyi bilen. Haksızlığa ve ukalalığa asla tahammülü yok. Sadık ve güvenilir bir dost. Sevdikleri için hiç düşünmeden canını bile verir. İnsanları kısa sürede çözebiliyor. İnsanlara beslediği derin sevgi, aldığı kötü tepkilerden dolayı nefrete dönüşüyor. Ancak o ne olursa olsun insanları sevmekten vazgeçemeyeceğini biliyor. Empati duygusu çok gelişmiş. Simetri hastası.

İlgi alanlarınız: Mükemmel derecede gitar ve piyona çalıyor. Şiir yazıyor ve yazdığı şiirleri yastığının altında saklıyor. Yüzmeyi, koşmayı çok seviyor.

İşaretlenmeden önce ne gibi hobilerle uğraşırdınız: Alexis, işaretlenmeden önce, her sabah -okula gitmeden- koşu yapardı. 5~10 yaş arası çocuklara piyano öğretiyor ve bunu tamamen kendi isteğiyle ücretsiz yapıyordu. Derslerde canı sıkıldığı için kitabını karalardı, bu karalamalar arasında genellikle kısa şiirler olurdu. Eve geldiğinde bu şiirleri gizli defterine yazıp yastığının altına saklardı ve bu onun için büyük bir zevk kaynağıydı. Mp3'ünü takıp tek başına parkta oturmak, deniz kenarında kitap okumak Alexis'in hobileriydi...

Nyx size özel güç bahşetse bunun nedeni ne olabilirdi?{Sizi diğerlerinden ayıran bir özellik...}
Olayları anında kontrol altına alabiliyor. Lider ruhlu. Her zaman adaletten yana bu yüzden Nyx ona %100 güvenebilir. Her ne kadar iyiliğin yok olmaya başladığını düşünsede kalbi hâlâ tertemiz, bu yüzden asla pişman olacağı kötü bir şey yapmaz.

Özel güce sahip olmak gerekli midir?: Özel güce sahip olmak Alexis için çok da önemli değil. Çünkü nasıl bir olayla karşılaşırsa karşılaşsın, elinden geleninin en iyisini yapmaya hazır. Özel güçlerin çaylak/vampirlere büyük yardımı olduğununda bilincinde.

RP Puanı : 100
Suzie Bellamy Blyton
Suzie Bellamy Blyton

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimeÇarş. Mart 31 2010, 16:27

Kramisha Laureate : Empatik Şair. Seçtiği kişinin duygularını şiire dökebilme. Geliştirirse kişinin geleceğini şiire dökebilir.

Nora Elizabeth : Her türlü sporu en iyi şekilde yapabilme.

Alexis Pickel : Dokunarak kısa süreli kısmi felç edebilme.

Bundan sonraki başvurularda 2 tanesinden 1i reddedilecektir. Buna göre ilgi alanlarınızı düzgün yazınız.
Moniqué Ireland Stemquéz
5.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız/Erkek
Moniqué Ireland Stemquéz

En Sevdiğiniz Profesör : Benim için aralarında fark yok.. Hepsi aynı işte naparsın xD
Kadın Mesaj Sayısı : 30

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 75

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePerş. Nis. 01 2010, 14:44

Karakter Ad-Soyad: Josalynn Ireland Stemquez

Kişisel Potreniz: Komik ve eğlenceli biriyimdir. Bunun yanı sıra çok kıskanç ve inatçıyımdır da... Sayılı kişilere değer verir, düşüncelerine saygı gösteririm. Şımarık ve birazcıkta ukalayımdır.

İlgi alanlarınız: Gezmek ve doyasıya eğlenmek!

İşaretlenmeden önce ne gibi hobilerle uğraşırdınız: Genelde tenis oynarım. Onun dışında bir hobiyle ilgilenme zamanı bulamadım. Sürekli dışarıda gezerdim ve tam bir alışveriş tutkunuydum!

Nyx size özel güç bahşetse bunun nedeni ne olabilirdi?{Sizi diğerlerinden ayıran bir özellik...} Olaylara her zaman farklı bir açıdan bakarım ve kimsenin görmediği yönleri görürüm. Değer verdiğim kişileri sonuna kadar savunurum ve asla yüz üstü bırakmam!

Özel güce sahip olmak gerekli midir?: Bu her zaman değişebilir. Fakat özel güce sahip olmakta bir ayrıcalıktır.
Julié Clouid O'shéliâ
Julié Clouid O'shéliâ

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Beni kim kabullenir laan xD
En Sevdiğiniz Profesör : Profesörleri kim sever?
Kadın Mesaj Sayısı : 62

Karaktere Bak
Uyarı Sayısı: ½

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePerş. Nis. 01 2010, 14:49

Josalynn Ireland Stemquez~

Karşındaki kişiye daha çok önem veren birisin ve bu seni karşındaki ile ilgilendiren bir güç almana sebep olabiliyor. Nyx sana karşısındakinin gücünü engelleyebilme adına bir özel güç bahşetmiş. Yani "Kalkan." Bu gücü iyilik veya kötülük adına kullanmayı sen karar vereceksin...
Marguriette V. Elensar
6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız-Erkek
Marguriette V. Elensar

En Sevdiğiniz Profesör : Rechalle Lyssa Midnight
Kadın Mesaj Sayısı : 40

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePerş. Nis. 01 2010, 15:33

Karakter Ad-Soyad:Marguriette Valéria Elensar
Kişisel Potreniz:Ruh hali saniyede değişebilir. Gayet neşeliyken aniden bir ölüm makinesine dönüşebilir. Ateşle uğraşmaktan hoşlanır. Sıcaklık ona güven verir. Sadık bir dosttur, ona verilen sırları sonsuza kadar saklar. Lider ruhludur bir şeylere hükmetmeyi sever. Özgürlüğüne oldukça düşkündür, bunu kısıtlayanlarla aynı ortamda bulunmaktan bile nefret eder. Oldukça hırslıdır, tuttuğunu koparır. Disiplinlidir, ve titizdir. Kirlilikten nefret eder. Onun için 'kurallar çiğnenmek' için yaratılmışlardır. Çok haşarıdır, okulda başına bir sürü dert açar. Serseri bir yapısı vardır, sokağın ortasında ateş yakıp saatlerce orada oturabilir.
İlgi alanlarınız:

*Erkekler.
*Bazı dersler
*Alışveriş
İşaretlenmeden önce ne gibi hobilerle uğraşırdınız:İlgi alanlarım sürekli değişirdi. Ama genelde en çok arkadaşlarıyla gezip doyasıya alışveriş yapmaktan hoşlanırdı.
Nyx size özel güç bahşetse bunun nedeni ne olabilirdi?{Sizi diğerlerinden ayıran bir özellik...} Marguriette çok sadık birisi. Dostlarının her zaman yanında olur, onlara asla ihanet etmez.

Özel güce sahip olmak gerekli midir?: Duruma göre değişir, ama özel yetenekler çoğu zaman işe yarayabilir. Özellikle karşınızda güçlü bir rakibiniz varsa.
Suzie Bellamy Blyton
Suzie Bellamy Blyton

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvurusu.   Özel Güç Başvurusu. Icon_minitimePerş. Nis. 01 2010, 20:17

Marguriette Valéria Elensar : Ateş elementini kontrol edebilme.

Özel Güç Başvurusu.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özel Güç Başvuru Formu
» Özel Güce sahip kişilerin listesi