Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Rol Oyunu

Karanlık her yeri sardı. Alona şiddetini hissettiriyor. Nyx ne yapacak? Çaylaklara ne olacak ve en önemlisi, bu yarışı kim kazanacak?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurgumuz, diğer gece evlerinden bambaşka. Sizi hayal dünyanıza sürükleyecek! Üye ol ve oku. Zaten üyeysen ne duruyorsun katıl bize...!!

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mesaj Panomuz

Merhaba sevgili misafir,

Sitemize hoşgeldin, umarım beğenirsin

Bu sol taraftaki bölümler sadece misafirlerimize görüntülenir..

Sitemiz kendisi gibi gece evlerinden farklı bir kurgu tasarladı. Eğer kurguyu öğrenmek istiyorsan üye olman gerekiyor. Umarım aramıza katıldığında beğenirsin.

İyi oyunlar, iyi forumlar...

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Hangi şehirde yaşıyorsun?
 İstanbul
 Ankara
 İzmir
 Antalya
 Fethiye
 Yalova
 Balıkesir
 Eskişehir
 Diğer^^
Sonuçları Gör
Istatistikler
Toplam 221 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burcoreyiz

Kullanıcılarımız toplam 3007 mesaj attılar bunda 492 konu
En son konular
» Tom M. Anderson~
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePerş. Ağus. 29 2013, 03:14 tarafından RAVEN

» Ünlü Seçim Listesi
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePaz Nis. 15 2012, 12:00 tarafından Arinna Laureate

» Sorunlarınız bölümüyle ilgili
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 21:52 tarafından Alona

» Genel Duyurular
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:10 tarafından Alona

» Facebook Hayran Sayfası
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:03 tarafından Alona

» BAN Alanlar
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:59 tarafından Alona

» RPG Kuralları
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:56 tarafından Alona

» SİTE KURALLARI
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 16:30 tarafından Alona

» Profesör Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePerş. Haz. 30 2011, 18:19 tarafından Alona

» Karanlık Kız/Erkek Listesi
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeSalı Haz. 28 2011, 17:26 tarafından Mylia Majestié

» Alona
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Mart 04 2011, 19:08 tarafından Alona

» Kurt Olmak için
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:45 tarafından Alona

» Vampir Yüksek Konseyi Alımları
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:41 tarafından Alona

» Mylia Majetiê
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:09 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 20:04 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:44 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:41 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:18 tarafından Arinna Laureate

» Darkness World
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 15:05 tarafından Alona

» Çaylak Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePtsi Ocak 17 2011, 17:43 tarafından Alona

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sitemizi paylaşın ki hepimiz için daha da eğlenceli bir ortam yaratalm ; Gece Evi Rpg

Sosyal bookmarking sitesinde Gece Evi Rol Oyunu adresi saklayın ve paylaşın

Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d

5 posters
YazarMesaj
Adela Williams
6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız/Erkek
Adela Williams

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Rechalle Lyssa Midnight
En Sevdiğiniz Profesör : Profesörleri tam anlamıyla tanımıyorum bile. Nasıl sevebilirim ?
Kadın Mesaj Sayısı : 52

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Sayısı: 0

Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Empty
MesajKonu: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePerş. Nis. 29 2010, 13:41

Herkese merhaba!
Ben Gizem (: 93Lüym Lise 3'e gidiyorum. Yaş konusu tartışmalı. Kimine göre 17 kimne göre 16 .d Ben yaş konusuna takılmıyorum.
İzmirLiyim.. (:

*Kitap okumayı, hikaye yazmayı, şiir yazmayı, fiLm izlemeyi, yüzmeyi, tek başıma oturup ağlamayı, arkadaşlarımla eğlenmeyi, müzik dinlemeyi, yağmur kokusunu çok severim.. .d .d

*Çabuk sinirlenir çabuk sakinleşirim (olay önemsizse tabi. .d ) Ben de herkes gibi sevdiklerim zarar görünce ve bana, kişiliğime, görünüşüme dil uzatıldığında deliririm. Agresif biriyim. Aynı zamanda süper komik biriymdir. Ağlayan birini bile güldürürüm niçin ağladığını unutur. Aşırı duygusal biriyim .d Herşeye ağlarım. Örneğin; bir şarkıya, bir filme, okuduğum veya izlediğim bir habere bile ağlayabiliyorum. Fazla sulugözümdür. Fakat yeri geldiğinde sağlam durmasını da bilirm .d

*Çok sıcak kanlıyımdır. Herkesle hemen arkadaş olurum. Arkadaşlarım benim herşeyimdir. Fakat dost! kavramı çok çok farklı birşey. Bu hayattaki 2 dostuma da canımdan fazla değer veririm.

*Ruh halime göre müzik dinlerim. .) Yeri geldiğinde damar da türk sanat müziğide metal de rockta dinlerim.

*Herneyse, işte ben de böyle biriyim. Bu siteye Johanna R. Morgan yani benim bir tanem Duygu sayesinde geldim iyi ki geldim zaten bir çoğunuzu tanıyorum. .) Sizler de beni tanıyorsunuz. İşte burda da daha ayrıntılı ben .d
Diane Bennoda
Admin
Diane Bennoda

En Sevdiğiniz Profesör : Profesörlerle aram asla iyi olmadı.Bana serseri gözüyle bakıyorlar...
Kadın Mesaj Sayısı : 141

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 1

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Nis. 30 2010, 09:36

Forumumuza hoşgeldin =]
https://gece-evi-rpg.yetkin-forum.com
Adela Williams
Adela Williams

En Sevdiğiniz Profesör : Profesörleri tam anlamıyla tanımıyorum bile. Nasıl sevebilirim ?

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Nis. 30 2010, 15:16

HoşbuLdum canım (.
Elena Hera Gılbert
5.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız-Erkek
Elena Hera Gılbert

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Arinna Laureate (yüksek rahibe)
En Sevdiğiniz Profesör : Arinna Laureate (Ebrar^Mm)
Kadın Mesaj Sayısı : 192

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Nis. 30 2010, 16:20

Evet arkadaşlar beni tanımak isteyenler Gizem'i tanısın çünkü aynıyız bu kadar olur cnm... =D
Arinna Laureate
Admin / Yüksek Rahibe / Şiir Profesörü
Arinna Laureate

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Elena Hera Gilbert -Suzie Blyton -Kimberley Evans-K. Lady Walsh-Elenorx Iva Porfiria
En Sevdiğiniz Profesör : tüm profesörler arkadaşım...
Kadın Mesaj Sayısı : 350

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Nis. 30 2010, 16:53

Hihihi:DVay benim çaylağım:DMaşallah:D
Adela Williams
Adela Williams

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Nis. 30 2010, 17:51

Hadi ya .d Çok iLginç bu Görkemcim (: Zaten snin de önceki adın Adela'ydı .d .d

MaşaLLah'm vardır Ebrar .d SinirLendiğimde çok çirkef oLurum .d
Elena Hera Gılbert
5.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız-Erkek
Elena Hera Gılbert

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Arinna Laureate (yüksek rahibe)
En Sevdiğiniz Profesör : Arinna Laureate (Ebrar^Mm)
Kadın Mesaj Sayısı : 192

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Nis. 30 2010, 20:02

Aynıyız işte, aynen...
Macy Bertaluna
Admin/ 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız-Erkekler Liderinin Refakatçisi
Macy Bertaluna

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Avril Lissa Hampton (Çizim Profesörü)
En Sevdiğiniz Profesör : Zor iş
Kadın Mesaj Sayısı : 476

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeCuma Nis. 30 2010, 20:19

Hallo gizem !!
Ben Ayışığı... :)
** Sanırım tanışmıştık Very Happy
http://gece-evi-rpg.yetkinforum.com/forum.htm
Adela Williams
Adela Williams

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimePtsi Mayıs 03 2010, 19:18

Hallo ! (:

TatLım tanıştıysakta unuttum heraLde :s Kusura bakma :S Bu araLar unutkanLık başladı bende.. Herşeyi unutuyorum.. Sanırım grup msn de konuştuk (:
Macy Bertaluna
Macy Bertaluna

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05 2010, 19:50

Adela Williams demiş ki:
Hallo ! (:

TatLım tanıştıysakta unuttum heraLde :s Kusura bakma :S Bu araLar unutkanLık başladı bende.. Herşeyi unutuyorum.. Sanırım grup msn de konuştuk (:

Ah bak en büyük ortak noktamızı buldum!!
Bende acayip unutkanım xD
Adela Williams
Adela Williams

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05 2010, 19:55

Hadi yaa. Very Happy
Ama benim garip bir tarafım var. .d Asla tarihLeri unutmam .d
MeseLa iLk çıktığım kişiyle ne zaman ayrıLdığımı yılına ayına gününe hemde tenefüsüne kadar biLiyorum .d

*Not : 16 kasım 2005 Çarşamba 4. tenefüstü.. .d .d .d
Macy Bertaluna
Macy Bertaluna

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05 2010, 19:57

Adela Williams demiş ki:
Hadi yaa. Very Happy
Ama benim garip bir tarafım var. .d Asla tarihLeri unutmam .d
MeseLa iLk çıktığım kişiyle ne zaman ayrıLdığımı yılına ayına gününe hemde tenefüsüne kadar biLiyorum .d

*Not : 16 kasım 2005 Çarşamba 4. tenefüstü.. .d .d .d

Tamammmm....
Beni korkutmaya başladın. Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_eek
Adela Williams
Adela Williams

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05 2010, 20:04

BiLiyorum azcık piskopatlık derecesinde ama napiyim.. .d .d Ben de böyle tarihler çok .d ayrıca bu tarh iLk terk ediLdiğim tarih. .d ikincisi 29 Ekim 2009 Perşembe .d
3.sü 30 Aralık 2009 Çarşamba .d .d .d
Macy Bertaluna
Macy Bertaluna

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05 2010, 20:06

Hım... Sanırım liste uzuyo... Very Happy
Valla ben
-tarih
-yer
-isim
-mekan
-zaman
-tarif
-matematik problemleri...

hiç bişi xD
**kısaca: umutsuz vaka Very Happy
Adela Williams
Adela Williams

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05 2010, 20:11

Hmmm .d .d Ben de kendimle ilgili tarihLeri aklımda tutuyorum aslında tutmak denemez. aklıma yer ediyorLar .d .d benim için önemLi oLdukları için .d .d
Macy Bertaluna
Macy Bertaluna

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05 2010, 20:13

olsun.. hiç yoktan iyidir.
Bak onuda yapamayanlar var Very Happy
Adela Williams
Adela Williams

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05 2010, 20:15

.d .d .d Senin de akLında kaLır böyLe önemli şeyler. .d Bu arada ben Rp puanımı yükseLticem yeni bir Rp yazdım fakat Rp dersliğine ekleyemiyorum .s Ne yapmam Lamz canım .s Üzgünüz, biLmem ne dio .d .d .d
Macy Bertaluna
Macy Bertaluna

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05 2010, 20:17

istersn grup msneden konuşalım...
Adela Williams
Adela Williams

Karaktere Bak

MesajKonu: Geri: Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d   Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05 2010, 20:18

oLur tatLım (:

Heey ! Beni daha iyi tanımak istiyorsan buraya bak ! .d .d
1 sayfadaki 1 sayfası