Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Rol Oyunu

Karanlık her yeri sardı. Alona şiddetini hissettiriyor. Nyx ne yapacak? Çaylaklara ne olacak ve en önemlisi, bu yarışı kim kazanacak?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurgumuz, diğer gece evlerinden bambaşka. Sizi hayal dünyanıza sürükleyecek! Üye ol ve oku. Zaten üyeysen ne duruyorsun katıl bize...!!

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mesaj Panomuz

Merhaba sevgili misafir,

Sitemize hoşgeldin, umarım beğenirsin

Bu sol taraftaki bölümler sadece misafirlerimize görüntülenir..

Sitemiz kendisi gibi gece evlerinden farklı bir kurgu tasarladı. Eğer kurguyu öğrenmek istiyorsan üye olman gerekiyor. Umarım aramıza katıldığında beğenirsin.

İyi oyunlar, iyi forumlar...

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Hangi şehirde yaşıyorsun?
 İstanbul
 Ankara
 İzmir
 Antalya
 Fethiye
 Yalova
 Balıkesir
 Eskişehir
 Diğer^^
Sonuçları Gör
Istatistikler
Toplam 221 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burcoreyiz

Kullanıcılarımız toplam 3007 mesaj attılar bunda 492 konu
En son konular
» Tom M. Anderson~
İlk Ritüelimiz Icon_minitimePerş. Ağus. 29 2013, 03:14 tarafından RAVEN

» Ünlü Seçim Listesi
İlk Ritüelimiz Icon_minitimePaz Nis. 15 2012, 12:00 tarafından Arinna Laureate

» Sorunlarınız bölümüyle ilgili
İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 21:52 tarafından Alona

» Genel Duyurular
İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:10 tarafından Alona

» Facebook Hayran Sayfası
İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:03 tarafından Alona

» BAN Alanlar
İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:59 tarafından Alona

» RPG Kuralları
İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:56 tarafından Alona

» SİTE KURALLARI
İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 16:30 tarafından Alona

» Profesör Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
İlk Ritüelimiz Icon_minitimePerş. Haz. 30 2011, 18:19 tarafından Alona

» Karanlık Kız/Erkek Listesi
İlk Ritüelimiz Icon_minitimeSalı Haz. 28 2011, 17:26 tarafından Mylia Majestié

» Alona
İlk Ritüelimiz Icon_minitimeCuma Mart 04 2011, 19:08 tarafından Alona

» Kurt Olmak için
İlk Ritüelimiz Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:45 tarafından Alona

» Vampir Yüksek Konseyi Alımları
İlk Ritüelimiz Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:41 tarafından Alona

» Mylia Majetiê
İlk Ritüelimiz Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:09 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
İlk Ritüelimiz Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 20:04 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
İlk Ritüelimiz Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:44 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
İlk Ritüelimiz Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:41 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
İlk Ritüelimiz Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:18 tarafından Arinna Laureate

» Darkness World
İlk Ritüelimiz Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 15:05 tarafından Alona

» Çaylak Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Ocak 17 2011, 17:43 tarafından Alona

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sitemizi paylaşın ki hepimiz için daha da eğlenceli bir ortam yaratalm ; Gece Evi Rpg

Sosyal bookmarking sitesinde Gece Evi Rol Oyunu adresi saklayın ve paylaşın

İlk Ritüelimiz

+2
Arinna Laureate
Suzie Bellamy Blyton
6 posters
YazarMesaj
Suzie Bellamy Blyton
Site Kurucusu / 6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Suzie Bellamy Blyton

En Sevdiğiniz Profesör : Hepsini seviyorum hepsi gözümde bir başkalar...
Kadın Mesaj Sayısı : 389

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 150
Uyarı Sayısı: 0

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 19:02

Sevgili Gece Evi sakinleri ;
Hem ilk gece evi ritüelimizi hemde ilk Karanlık kızlar/erkekler ritüelimizi başlatmış bulunuyorum. Karanlık kızlar/erkekler rütieli olduğu için sadece biz çaylaklar ve gelmek isteyen profesörlerimiz bulunuyor.
Sizi çok fazla sıkmadan başlamak istiyorum.
bize yaşam sunan ve benliğimizi temizleyen hava... yaşam enerjinle seni çağrıyorum.. buraya gel ve içimizi doldur...

İlk Ritüelimiz Hava_e10
http://gece-evi-rpg.yetkinforum.com
Arinna Laureate
Admin / Yüksek Rahibe / Şiir Profesörü
Arinna Laureate

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Elena Hera Gilbert -Suzie Blyton -Kimberley Evans-K. Lady Walsh-Elenorx Iva Porfiria
En Sevdiğiniz Profesör : tüm profesörler arkadaşım...
Kadın Mesaj Sayısı : 350

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 100

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: Geri: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 19:09

İçeri girdiğimde tüm Karanlık Kızlar ve Erkekler oradaydı.Yavaşça şiirimi okuyacağım bölüme doğru ilerledim.Ve yerime geçtim.Gerçekten güzel bir atmosferi vardı burasının.Tanrıçamın heykeli sanki gerçekmiş gibi dikiliyordu.
Gözlerim Çaylağımı yani Lyssa'yı aradı.O havayı temsil ediyordu.Onu önlerde gördüm.Beni görünce gülümsedi.
Sonra bakışlarım Suzie'ye kaydı.Üzerinde siyah saten şık bir elbise vardı.Bu kız gerçekten çok hoşuma gidiyordu.O sırada Tapınağın kapısından içeri birisi girdi....Şiirimi okumak için Suzie'ye baktım .Bana onaylarcasına bir hareket yaptı. Dikkatlice boş alanın merkezine doğru ilerledim.Arka fonda hafif fakat derin bir müzik başladı.Sesimi topladım ve başladım:
Ah bu gece!
Uyudu uyandı kör karanlıklar
Hasreti sabaha vurdu bu gece
Rüzgarlar hıçkırdı sustu çığlıklar
Ay bakıp geceye durdu bu gece

Gece yalnızları ümit çaresi
Vuslat'ı karanlık sardı bu gece
Ölümü örterken şevkât perdesi
Derdini içinden yordu bu gece....

En son Kramisha Laureate tarafından Salı Nis. 20 2010, 15:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Suzie Bellamy Blyton
Suzie Bellamy Blyton

Karaktere Bak

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: Geri: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 19:14

Rp Dışı : Çemberde olmayan çaylaklar izlenimlerini rp olarak yazarak bize katılacaklardır.
Elena Hera Gılbert
5.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız-Erkek
Elena Hera Gılbert

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Arinna Laureate (yüksek rahibe)
En Sevdiğiniz Profesör : Arinna Laureate (Ebrar^Mm)
Kadın Mesaj Sayısı : 192

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 90

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: Geri: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 19:16

Sevgili Gece Evi sakinleri ;
Hem ilk gece evi ritüelimizi hemde ilk Karanlık kızlar/erkekler ritüelimizi başlatmış bulunuyorum. Karanlık kızlar/erkekler rütieli olduğu için sadece biz çaylaklar ve gelmek isteyen profesörlerimiz bulunuyor.
Sizi çok fazla sıkmadan başlamak istiyorum
bize yaşam sunan ve benliğimizi temizleyen hava... yaşam enerjinle seni çağrıyorum.. buraya gel ve içimizi doldur...

Suzie'nin sesi Nyx Tapınağı'nda müthiş bir melodiyle geliyordu sanki. Ve işte duydum beni çağırıyordu. Birden bire saçlarım uçuşmaya başladı. Havanın güvenilir sıcaklığı içimi doldurdu. Gülümseyerek bana doğru ilerledi. Elindeki Sarı mumu uzatarak :

-Hava güven ve huzur demektir. Senden hayatımızdaki bütün olumsuzlukları götürüp içimizi güvenle doldurmanı diliyorum...- dedi. Elindeki sarı mumu yaktı ve bana gülümseyerek :

-Kutsanmaya!!- dedi.

Bende:

-Kutsanmaya!!- diyerek onu cevapladım..
Suzie Bellamy Blyton
Suzie Bellamy Blyton

Karaktere Bak

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: Geri: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 19:35

''Kutsanmaya'', dedim
Güney'e doğru dönüp

bir kalp atışı kadar masum ateş tıpkı bir yıkım kadar sıcak. Dans eden yakıcı ateş gel ve çemberi doldur. Seni çağırıyorum...

Macy'e doğru ilerledim. Yüzünde ilk ritüelin verdiği heyecandan yanı sıra mutlulukta perdelenmişti...

İlk Ritüelimiz Ateay_10
Macy Bertaluna
Admin/ 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız-Erkekler Liderinin Refakatçisi
Macy Bertaluna

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Avril Lissa Hampton (Çizim Profesörü)
En Sevdiğiniz Profesör : Zor iş
Kadın Mesaj Sayısı : 476

Karaktere Bak

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: Geri: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 19:41

Tapınağın ortasında çembere dahil olmuştum. Ölece ayakta durup gergin bi şekilde sıramın gelmesini bekliyordum. Üstümde siyah askılı bir blüz ve siyah kot pantolon vardı. Blüzün dantelli yakası ve askıları kaşındırıyodu ve sinirlerimi dahada geriyiyordu. Etrafta hoş bitki kokuları vardı. Loş ortamda çaylaklar birbirine sokulmuş bizi izliyorlardı.
Suzie bana dogru geldi. Elimdeki mumu sıkı-sıkı tutuyordum. Gergince ona gülümsedim. Oda bana gülümsiyerek karşılık verdi.Derin bir nefes alıp:

"bir kalp atışı kadar masum ateş tıpkı bir yıkım kadar sıcak. Dans eden yakıcı hayat gel ve çemberi doldur. Seni çağırıyorum..."
diyip mumu yaptı. İlk kıvılcımla beraber çevremi hafif ve ılık dokunuşlarla bir sıcaklık kapladı. Etraftan var olmayan hoş bir aydınlık oluşmuştu. Suzienin sesi beni kendime getirdi...
"kutsanmaya..."
Şimdiyse içten gülümsüyordum..
"kutsanmaya.."
http://gece-evi-rpg.yetkinforum.com/forum.htm
Suzie Bellamy Blyton
Suzie Bellamy Blyton

Karaktere Bak

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: Geri: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 19:54

Ne güzel arkadaşlarım vardı.. Harika bir topluluktuk aslında.
Su ; Canlandırıcı ve saf.. Bizi arındır ve sakinleştir. Su! Seni çembere davet ediyorum...
Adela'ya doğru baktım.. İfadesini anlayamıyordum, ama çok güzel bir kızdı..
İlk Ritüelimiz Su_ele10
Adela Williams
6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız/Erkek
Adela Williams

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Rechalle Lyssa Midnight
En Sevdiğiniz Profesör : Profesörleri tam anlamıyla tanımıyorum bile. Nasıl sevebilirim ?
Kadın Mesaj Sayısı : 52

Karaktere Bak

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: Geri: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 20:02

Bu katıldığım ilk ritüel değildi. Ama bu sefer durum farklıydı çünkü bende çemberde yer alıyordum. Ya başaramazsam ve element beni çarparsa diye düşünmeden edemiyordum. Sonuçta ben su elementini yönetmiyordum ve onunda bana itaat etmesini bekleyemezdim.. Suzie çemberin güneyinde Macy'nin karşısındaydı ateşi çembere davet etmişti ve Macy sanki parlıyordu. Suzie'nin bana bakması midemde yeni yeni düğümlere yol açıyordu. Heyecanım ve korkum birbirine karışıyordu. Eğer Suzie olmasaydı şimdi mumu elimden fırlatıp Tapınaktan arkama bakmadan kaçabilirdim..Suzie yanıma geldi ve tam karşımda durdu. Suyu çağırmak için sözcükler dudaklarından dökülmüştü..
Su ; Canlandırıcı ve saf.. Bizi arındır ve sakinleştir. Su! Seni çembere davet ediyorum...
Bu sözcüklerle hiç yaşamadığım bir duyguyu tattım.. Saf mutluluk! Korktuğum gibi olmadı ve element beni çarpmadı ya da ben çığlık atıp oradan kaçmadım tam tersine içimdeki tüm enerjiyi elemente yönlendirdim.. Okyanusların temiz kokusu Suzie'yle etrafımızı sarmıştı bile.. Koku o kadar müthiş, temiz ve anlatılamayacak kadar güzeldi ki ben gözlerimi kapatsam orada olduğumu zannedebilirdim. Bir anlık rahatlamayla okyanus havasından derin bir nefes aldım.. Suyu ayaklarımın dibinde hissedebiliyordum. Mavi mumun ateşi çok berrak bir şekilde yanmaya devam ediyordu. Suzie'ye bakıp gülümsedim.
"Element beni çarpmadı Suzie " dedim biraz fazla yüksek sesle o da " Evet. Çarpmadı ama unutma bu geçici bir şey" dedi.. Bense sadece kafamı sallamakla yetindim. Bunun geçici olması beni üzse de farkettirmek istemiyordum. Suzie yumuşacık ve güven dolu bir sesle " Kutsanmaya!" dedi ve bende "Kutsanmaya!" diye karşılık verdim.
Suzie Bellamy Blyton
Suzie Bellamy Blyton

Karaktere Bak

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: Geri: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 20:12

Kuzey'e doğru döndüm. İlk ritüelimizdi fakat herkes bazı sebeplerden dolayı gelememişti. Yinede biz bizede olsak, bu duyguyu tatmak harika hatta müthiş birşeydi. Oldukçada memnundum. Aramızda ilk defa rütiele gelmeyenlerde vardı. Diğer gece evlerindeen transfer olan çaylaklar..

Yaşamın başlangıcı ve yenileyici toprak. Bizi sar ve çembere hayat ver. seni çağırıyorum...
İlk Ritüelimiz Toprak10
Johanna R. Morgan
6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız/Erkek
Johanna R. Morgan

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Chewrendia Renne Xoniosse (Edebiyat dersi profesörü)
En Sevdiğiniz Profesör : Arinna Laureate
Kadın Mesaj Sayısı : 42

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 85

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: Geri: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 20:26

Karanlık kızlar ritüelindeydim. Aslında ritüellere önceden de katılmıştım ama bu çok farklıydı. Bu sefer toprak elementiyle çembere dahil olmuştum ve bundan çok mutluydum. Toprak elementinin halen benim özel gücüm olduğuna inanamıyordum.

Suzie tek tek çemberdeki elementleri dolaştı ve ardından sıra bana geldi.
' Yaşamın başlangıcı ve yenileyici toprak. Bizi sar ve çembere hayat ver. seni çağırıyorum...’demesiyle bütün düşüncelerimden sıyrıldım ve elimde tuttuğum mumu Suzie’ye uzattım. Hafifçe Suzie’ye gülümsedim. O da sıcacık gülümsemesiyle bana karşılık verdi ve bütün içimdeki korku gitti. Etrafı saran orman kokusuyla ferahladım. Ardından Suzie 'kutsanmaya' dedi . Bende 'kutsanmaya' diyerek karşılık verdim ve Suzie’nin çemberin ortasına doğru ilerleyişini izledim…

En son Johanna R. Morgan tarafından Ptsi Nis. 19 2010, 20:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Suzie Bellamy Blyton
Suzie Bellamy Blyton

Karaktere Bak

İlk Ritüelimiz Empty
MesajKonu: Geri: İlk Ritüelimiz   İlk Ritüelimiz Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 20:28

''Ruh ; Seni bu çembere davet ediyorum...''
Evet çember tamamlanmıştı. Herkese sevinç dolu gözlerle baktım. Mutlulardı, mutluyduk...
Herkes benim kadar yorulmuşa benziyordu..
Şarabı aldım. Biliyorum aslında birşeyler söylemem gerekiyordu ama çok yorulmuştum. Bitsin istiyordum.
''Kutsanmaya'' dedim ve içtim.
Sonra tek tek herkese bir yudum içirdim.
Tek tek bütün elementlere teşekkür ederek geri gönderdim.

Yemek yemek için herkes dağılmaya başladı. Yanımda sadece Johanna ve Adela vardı. Onlara da gülümseyerek baktıktan sonra sevinç içinde etrafımı izledim...
İlk Ritüelimiz Ruh_el10

İlk Ritüelimiz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dolunay Ritüelimiz...
» 2.Karanlık Kızlar/Erkekler Ritüelimiz