Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Rol Oyunu

Karanlık her yeri sardı. Alona şiddetini hissettiriyor. Nyx ne yapacak? Çaylaklara ne olacak ve en önemlisi, bu yarışı kim kazanacak?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurgumuz, diğer gece evlerinden bambaşka. Sizi hayal dünyanıza sürükleyecek! Üye ol ve oku. Zaten üyeysen ne duruyorsun katıl bize...!!

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mesaj Panomuz

Merhaba sevgili misafir,

Sitemize hoşgeldin, umarım beğenirsin

Bu sol taraftaki bölümler sadece misafirlerimize görüntülenir..

Sitemiz kendisi gibi gece evlerinden farklı bir kurgu tasarladı. Eğer kurguyu öğrenmek istiyorsan üye olman gerekiyor. Umarım aramıza katıldığında beğenirsin.

İyi oyunlar, iyi forumlar...

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Hangi şehirde yaşıyorsun?
 İstanbul
 Ankara
 İzmir
 Antalya
 Fethiye
 Yalova
 Balıkesir
 Eskişehir
 Diğer^^
Sonuçları Gör
Istatistikler
Toplam 221 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burcoreyiz

Kullanıcılarımız toplam 3007 mesaj attılar bunda 492 konu
En son konular
» Tom M. Anderson~
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimePerş. Ağus. 29 2013, 03:14 tarafından RAVEN

» Ünlü Seçim Listesi
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimePaz Nis. 15 2012, 12:00 tarafından Arinna Laureate

» Sorunlarınız bölümüyle ilgili
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 21:52 tarafından Alona

» Genel Duyurular
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:10 tarafından Alona

» Facebook Hayran Sayfası
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:03 tarafından Alona

» BAN Alanlar
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:59 tarafından Alona

» RPG Kuralları
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:56 tarafından Alona

» SİTE KURALLARI
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 16:30 tarafından Alona

» Profesör Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimePerş. Haz. 30 2011, 18:19 tarafından Alona

» Karanlık Kız/Erkek Listesi
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeSalı Haz. 28 2011, 17:26 tarafından Mylia Majestié

» Alona
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeCuma Mart 04 2011, 19:08 tarafından Alona

» Kurt Olmak için
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:45 tarafından Alona

» Vampir Yüksek Konseyi Alımları
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:41 tarafından Alona

» Mylia Majetiê
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:09 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 20:04 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:44 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:41 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:18 tarafından Arinna Laureate

» Darkness World
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 15:05 tarafından Alona

» Çaylak Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimePtsi Ocak 17 2011, 17:43 tarafından Alona

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sitemizi paylaşın ki hepimiz için daha da eğlenceli bir ortam yaratalm ; Gece Evi Rpg

Sosyal bookmarking sitesinde Gece Evi Rol Oyunu adresi saklayın ve paylaşın

Boyalar, incir ve sızılı değişim

2 posters
YazarMesaj
Suzie Bellamy Blyton
Site Kurucusu / 6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Suzie Bellamy Blyton

En Sevdiğiniz Profesör : Hepsini seviyorum hepsi gözümde bir başkalar...
Kadın Mesaj Sayısı : 389

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 150
Uyarı Sayısı: 0

Boyalar, incir ve sızılı değişim Empty
MesajKonu: Boyalar, incir ve sızılı değişim   Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeC.tesi Nis. 03 2010, 13:06

Mekan, zaman değişmiş onca şey.Anıların sızısı kalmış.Kalbimi çıkartıp atıyorum şimdi. Taşımaktan yoruldum.Gözlerimdeki tükenmez yaştan çorba yaptım. Susunca anlar mısın gerçekten? Konuşursam dekor yıkılacak. Anlatabilmeyi isterdim ama sözcükler eskitilmiş. Çalar saatim şeklini,eldivenlerim rengini değiştirmiş.Herşey değişmiş. Sözcüklerini sakladım, saklayacağım da...Topaçlara basıp düşersem, yatağımı sen değiştir, havlunu ödünç ver. Cevap anahtarı olmayan hayatta, boyaları yemeye başladım. İçimden dut ağacı çıkacak. Sen o ağaçtan dut toplarken ben öleceğim kumsalda. Herşey değişiyor dedim ya... Ellerinde değişmiş mesela, tuz gölü olmuş. Dediklerimi anlamıyorsun, senin kabahatin değil. Başka yerde anlamlar aramalısın belkide sen; Çünkü her akşamsefası seni andırıyor. Ellerime incir bulaştı, artık yaşamazsam beni bağışla. Değiştim en sonunda, merhabamız eksik olmasın istersen aramızda...
http://gece-evi-rpg.yetkinforum.com
Elena Hera Gılbert
5.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız-Erkek
Elena Hera Gılbert

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Arinna Laureate (yüksek rahibe)
En Sevdiğiniz Profesör : Arinna Laureate (Ebrar^Mm)
Kadın Mesaj Sayısı : 192

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Boyalar, incir ve sızılı değişim   Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeC.tesi Nis. 03 2010, 13:18

Vay sevigili adminim senin eserin mi?
Çok beğendim... Very Happy Very Happy

Boyalar, incir ve sızılı değişim 20zyc9e
Suzie Bellamy Blyton
Site Kurucusu / 6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Suzie Bellamy Blyton

En Sevdiğiniz Profesör : Hepsini seviyorum hepsi gözümde bir başkalar...
Kadın Mesaj Sayısı : 389

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 150

MesajKonu: Geri: Boyalar, incir ve sızılı değişim   Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeC.tesi Nis. 03 2010, 13:37

Teşekkürler. Eski bilgisayarımda buldum benim mi değil mi bilemiyorum yazmışta olabilirim bulmuşta (: Ama kesinlikle birisine gidiyor o :)
http://gece-evi-rpg.yetkinforum.com
Elena Hera Gılbert
5.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız-Erkek
Elena Hera Gılbert

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Arinna Laureate (yüksek rahibe)
En Sevdiğiniz Profesör : Arinna Laureate (Ebrar^Mm)
Kadın Mesaj Sayısı : 192

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Boyalar, incir ve sızılı değişim   Boyalar, incir ve sızılı değişim Icon_minitimeC.tesi Nis. 03 2010, 15:49

Ya işte bu birisine gidenlere bayılıyorum. Very Happy Very Happy Very Happy

Boyalar, incir ve sızılı değişim 20zyc9e

Boyalar, incir ve sızılı değişim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Değişim