Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Aramıza hoşgeldin. Üye isen giriş yap. Üye değil isen kayıt ol. Savaşımıza katıl. Tarafını belirlemek senin elinde.
Gece Evi Rol Oyunu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi Rol Oyunu

Karanlık her yeri sardı. Alona şiddetini hissettiriyor. Nyx ne yapacak? Çaylaklara ne olacak ve en önemlisi, bu yarışı kim kazanacak?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurgumuz, diğer gece evlerinden bambaşka. Sizi hayal dünyanıza sürükleyecek! Üye ol ve oku. Zaten üyeysen ne duruyorsun katıl bize...!!

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mesaj Panomuz

Merhaba sevgili misafir,

Sitemize hoşgeldin, umarım beğenirsin

Bu sol taraftaki bölümler sadece misafirlerimize görüntülenir..

Sitemiz kendisi gibi gece evlerinden farklı bir kurgu tasarladı. Eğer kurguyu öğrenmek istiyorsan üye olman gerekiyor. Umarım aramıza katıldığında beğenirsin.

İyi oyunlar, iyi forumlar...

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Hangi şehirde yaşıyorsun?
 İstanbul
 Ankara
 İzmir
 Antalya
 Fethiye
 Yalova
 Balıkesir
 Eskişehir
 Diğer^^
Sonuçları Gör
Istatistikler
Toplam 221 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burcoreyiz

Kullanıcılarımız toplam 3007 mesaj attılar bunda 492 konu
En son konular
» Tom M. Anderson~
Sisten kaçış Icon_minitimePerş. Ağus. 29 2013, 03:14 tarafından RAVEN

» Ünlü Seçim Listesi
Sisten kaçış Icon_minitimePaz Nis. 15 2012, 12:00 tarafından Arinna Laureate

» Sorunlarınız bölümüyle ilgili
Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 21:52 tarafından Alona

» Genel Duyurular
Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:10 tarafından Alona

» Facebook Hayran Sayfası
Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 18:03 tarafından Alona

» BAN Alanlar
Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:59 tarafından Alona

» RPG Kuralları
Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 17:56 tarafından Alona

» SİTE KURALLARI
Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 04 2011, 16:30 tarafından Alona

» Profesör Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
Sisten kaçış Icon_minitimePerş. Haz. 30 2011, 18:19 tarafından Alona

» Karanlık Kız/Erkek Listesi
Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Haz. 28 2011, 17:26 tarafından Mylia Majestié

» Alona
Sisten kaçış Icon_minitimeCuma Mart 04 2011, 19:08 tarafından Alona

» Kurt Olmak için
Sisten kaçış Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:45 tarafından Alona

» Vampir Yüksek Konseyi Alımları
Sisten kaçış Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:41 tarafından Alona

» Mylia Majetiê
Sisten kaçış Icon_minitimeC.tesi Şub. 12 2011, 12:09 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Sisten kaçış Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 20:04 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Sisten kaçış Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:44 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Sisten kaçış Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:41 tarafından Mylia Majestié

» Mylia Majetiê
Sisten kaçış Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 19:18 tarafından Arinna Laureate

» Darkness World
Sisten kaçış Icon_minitimeCuma Şub. 11 2011, 15:05 tarafından Alona

» Çaylak Olmak İsteyenler İçin Başvuru Başlığı
Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Ocak 17 2011, 17:43 tarafından Alona

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sitemizi paylaşın ki hepimiz için daha da eğlenceli bir ortam yaratalm ; Gece Evi Rpg

Sosyal bookmarking sitesinde Gece Evi Rol Oyunu adresi saklayın ve paylaşın

Sisten kaçış

+5
Arinna Laureate
Molly Violet Fallen
Bendis Reneé Oktavianus
Athena DiabLo Noche
Alessandra Lavin
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Alessandra Lavin
Wampir Sosyolojisi Dersi Profesörü
Alessandra Lavin

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Tom M. Anderson-Minerva Jane McGonnagal
En Sevdiğiniz Profesör : Kendimi ve diğer Profesörleri çok seviyorum. Ama öğrenciler beni sevmiyor sanırım.
Kadın Mesaj Sayısı : 217

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Sayısı: 0

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePaz Tem. 11 2010, 18:54

İnanılmaz. Neler oluyordu böyle? Etrafa sis çöküyordu ama bu sis çok tuhaftı kokuyordu ve rahatsız ediciydi. Öksürükler başladı ve bir ses duyuldu. "Tapınağa!" diye haykırıyordu. Tapınak şu anda en güvenlisiydi gerçektende. Haley tapınağa doğru hızlıca koştu. Koşmasını üzerindeki rahat eşyalara borçluydu. Tapınağa girdikten sonra Athena tüm kapıları kapattı ve mırıldandı. "Biliyordum..." Violet sordu: "Neyi biliyordun?" Athena cevaplamak üzereyken Haley araya girdi ve: " Bu sisin geleceğini biliyordu. Çünkü rüyasında gördü. Değil mi?" Athena başını salladı ve Haley çıkışmaya başladı: Bunun olduğunu bile bile neden Rahibe'e söylemedin?"

En son Haley Bennett tarafından Ptsi Tem. 12 2010, 09:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://hollywood-rpg.yetkinforum.com
Athena DiabLo Noche
Vampir
Athena DiabLo Noche

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Hechizos Mi Moon / Camelia Amyly Moon
En Sevdiğiniz Profesör : Tüm profesörler değerlidir.
Kadın Mesaj Sayısı : 69

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePaz Tem. 11 2010, 20:04

''Ben...ben...üzgünüm..''diye mırıldandım.Profesör Haley'nin birden çıkışmasına oldukça şaşırmıştım ama haklıydı, söylenecek söz yoktu.Başımdan aşağı soğuk terlerle bulanmış bir şekilde bana bakan meraklı gözlerin sorusuna cevap verdim;''Cumayı, cumartesine bağlayan gecede bir kehanet daha geldi.Heryer bulanıktı daha doğrusu sisliydi.Sis çaylak ve vampirlere zarar veriyor, onlardan sanki..sanki...''soluğum bir anda kesildi.Söylediklerimi hiçbirzaman yüksek sesle söylememiştim.Yeni yeni kavrıyordum..Bunlar olamazdı...Gözlerimi yumdum ve konuşmaya devam ettim;''Sanki...İntikam alıyorlardı.''Gözlerimi yavaşça açtım ve bana dehşetle bakan gözlerle karşı karşıya geldim;''Yani..evet..öyleydi...her yer sis olduğundan bir şey görebilmem oldukça zordu fakat bilinçaltıma bir şey girmişti..Bunu biliyordum yani..biliyordum işte ama görmemiştim yada duymamıştım.Sadece biliyordum...Okuldaki birtakım öğrenciler intihar ediyor yada esrarengiz bir biçimde yaralanıyor, ölüyordu.Bunu bildiğimi anımsıyorum...''Gözlerimden akan tek damla yanağıma gelmeden soğuktan kurudu.
http://www.hogwartsokulu-rpg.yetkin-forum.com
Bendis Reneé Oktavianus
Vampir
Bendis Reneé Oktavianus

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Sookié Lolétta Ellay Moon
En Sevdiğiniz Profesör : Bütün Profesörleri seviyorum...Ayrım yok bende. (:
Kadın Mesaj Sayısı : 131

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 95

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePaz Tem. 11 2010, 20:28

"...Bunu bildiğimi anımsıyorum..."
Zor bir şey olduğunu biliyordum. O anları görmek yaşamak. Dayanılmaz olmalıydı.
"Athena lütfen. Şimdi duygusallığı bir yere bırakalım. Tamam anlıyorum seni zor ama... Bu illet ya da herneyse şeytan ya da melek... Vampir ya da çaylak... Elimizdeki bilgiler böyle bir sis yaptığına göre gücü fazla oluşu. Bu kadar büyük ben yapamıyorum çünkü. Onu alt etmeliyiz. Zayıf bir yanını bulmalıyız..."
Kendi kendime konuştuğumu farkedince sustum. Ama ir şeye inanıyordum. Bu şey herneyse zayıf bir noktası vardı. Ama bulmak için çok erkendi. Çünkü o şeyin ne olduğunu ve nasıl saldırıcağını bilmiyordum.Birden aklıma Luna geldi.
"Luna? O nerede? Diğer çaylaklar, profesörler? Ya Arinna? Onların bu sisten haberi yok mu?"
Sorum herkesi ürkütmüştü. Buradan hemen çıkmak ve Luna'yı yanıma almak istiyordum.
Athena DiabLo Noche
Vampir
Athena DiabLo Noche

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePaz Tem. 11 2010, 20:43

"Luna? O nerede? Diğer çaylaklar, profesörler? Ya
Arinna? Onların bu sisten haberi yok mu?"
Son andaki sorusu hepimizin aklında yeni sorulara yer açtı.Gerçektende..Marine, Luna ve Hechizos ve diğerleri...Neredeydiler?Haberleri var mıydı?Bir çıkış yolu bulmak zorundaydık.Merak ediyordum, korkuyordum...Ama Bendis'in dediği gibi duygusallığı bir kenara itmek zorundaydım.Mantıklı olmanın zamanıydı.Hemde hiç olmadığım kadar mantıklı.Birden kafamda bir ışığın yandığını görür gibi oldum.Bu durumda ortaya atılacak en iyi fikir gibi görünüyordu;''Bakın, benim bir fikrim var.Bendis, sisi istediğin gibi kullanabiliyorsun değil mi?''.Kafasını hızlıca ''evet'' anlamında salladı.Bende hız kesmeden konuşmaya devam ettim;''Pekala, harika.Sen ve Profesör Haley senin sisini kullanarak bir savunma sistemi yaratabilirsin.Diğer sisten sizi yatakhanelere kadar koruyacağını düşünüyorum.Bende burada Violet ile durup bir ayin düzenleyebilirim.Şu ana kadar yapılmış en hızlı ve en anlamlı ayini.Nyx'e yalvarmak akıllıca olur.Belki kehanet görmek için direk transa geçebilirim?''Sözlerimi bitirdiğimde herkes birbirine bakıyordu.
Alessandra Lavin
Alessandra Lavin

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Tom M. Anderson-Minerva Jane McGonnagal
En Sevdiğiniz Profesör : Kendimi ve diğer Profesörleri çok seviyorum. Ama öğrenciler beni sevmiyor sanırım.

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 12 2010, 10:03

Haley konuşmaya başladı: "Bu saatten sonra herkesin bana Haley demesini istiyorum. Athena, haklı olabilirsin. Ancak, bu sisi oluşturan kaynağı bilmiyoruz. Mitoloji' i az çok bilirim. Bence bu sisi bize gönderen başka biri. Bizi istemeyen çok ama çok güçlü biri olabilir." Bendis sordu: "Kim gibi?" Haley hemen cevap verdi: "Alona. Yani kötü kız kardeş. O bizi istemiyor olabilir. Mitoloji ondan bahseder. İnanılmaz derecede kötüdür ve hızlıdır. Acımasızdır. Kurtları vardır." Athena tiksinerek: "Şu kapı aralarından düşüp bizi ısıran kurtlar mı?" Haley: "Hayır, ben onlardan bahsetmiyorum. İnsan boyundaki iri yarı ve bizi tek hamlede yutacak kurtlardan bahsediyorum."

Hepsini gözleri iri yarı açıldı. "Nyx'e yalvarmak çözüm yolu olmayabilir. Bu havada çaylaklar ders işlemek istemeyeceklerdir. Çoğu çaylak hasta olacağına göre Gece Evi'nde salgın başlıyor demektir. Ayrıca Bendis bu sis ile ne kadar savaşabilir bilmiyorum. Alınma Bendis, bu sis çok yoğun. Senin gizlenmek için yaptığın sislere benzemez."
Bendis Reneé Oktavianus
Vampir
Bendis Reneé Oktavianus

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 12 2010, 10:17

"...Senin gizlenmek için yaptığın sislere benzemez."
Biliyordum. Osislere benzemeyeceğini biliyordum. Çünkü bu sis daha değişikti. Kendimi geliştirmem için olan vaktimigezmeye tozmaya harcamıştım. İşte şimdi kendime kızdım. Bir gün bir savaş çıkacağını tahmin ediyordum. Etrafımız düşman dolu. Kahretsin ki bu kadar kısa sürede olacağı aklıma gelmemişti.
"Biliyorum Haley. Eğer ben kendimi geliştirseydim tek başıma çıkabilirdim. En azından sis olayıyla ilgilenebilirdim. Ama ben aylaklık ettim. Çalışmalarımı yarıda kestim. Neyse şimdi ah vah etmicem. Eğer istiyorsanız gizlenicek onların rengine yakın ama daha yoğum bir sisle ve bizi gizleyecek bir sisle en fazla 2 kişiyle herkesi uyandırabiliriz. Biri kızlar yatakhanesine biri erkekler yatakhanesine diğerimizde profesörlerin bulunduğu yere gider. Böylece herkese haber veririz. Yüksek Rahibemize ise profesörlere söyleyecek kişi söyler. Böylece herkes haberdar olur. Ne dersiniz?"
Herkes düşünmeye başladığı sırada bir şey farkettim. Bu normal sis renginde değildi. Yani normal sis beyaz ya da gri iken bu sis turuncu yada kırmızıya yakın bir şeydi. Yani ateş renginde olduğu söylenebilirdi. Bu kişi eğer Alona ise araştırma yapıcaktım. Herkesi uyandırdıktan sonra.
Alessandra Lavin
Alessandra Lavin

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 12 2010, 12:53

Bendis'in fikri Haley'in aklına yatmıştı. "Bence çaylaklara söylemeden önce Yüksek Rahibe'e söyleyelim. Çaylaklara onun söylemesi daha iyidir." Daha sonra Violet'in olduğunu hatırladı. Violet'e baktı ve Violet ağzına fermuar çekiyormuş gibi yaptı ve fermuarın anahtarı atıyor gibi yaptı. Anlaşılan kimseye bir şey söylemeyecekti. Athena araya girdi. " Bendis, bence sen Yüksek Rahibe'nin yanına git olnaları anlat." Haley lafa daldı. "Bence sende gitmelisin Athena. Nasıl olsa rüyayı gören sensin."
Bendis Reneé Oktavianus
Vampir
Bendis Reneé Oktavianus

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 12 2010, 13:11

"Bence sende gitmelisin Athena. Nasıl olsa rüyayı gören sensin."
Haklıydı Haley. Katılıyordum kesinlikle. O anda aklıma bir şey daha geldi.
"Bence Arinna'ya söylerken diğer profesörlere de söylemeliyiz. Durum değerlendirmesi yapmalıyız. Bu arada VioLét..."
dedim ve ona döndüm. Bana merakla bakıyordu.
"Sende şimdilik bizim yanımızda kalsan iyi olucak. Dışarısı güvenli değil. Bu arada sanırım benim de Athenayla gitmem gerekiyor. Yolda görünmemek için sisi kullanıcam ve Arinnay'la birlikte buraya getiricem ikini birden.Hazır mısın Athena?"
Athena biraz rahatsız olmuş gibiydi. Heralde gördüğü rüyadandır. Bu arada waLén ve Luna nerede? Onları merak etmeye başlamıştım. Lanet olsun ki alamazdım onları şimdi.

Alessandra Lavin
Alessandra Lavin

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 12 2010, 14:16

Karar alınmıştı. Violet burada kalıyordu ve biz profesörler Ev'e dönüyorduk. Bu anda okulun megofonlarından bir ses duyuldu. Bu okulun duyurularını yapan bayanın sesiydi. Birden herkes sus pus oldular ve uyarıyı dinlediler. "Tüm Gece Evi halkına duyurulur. Takrar ediyorum. Tüm Gece Evi halkına duyrulur. Sis kaybolana kadar dışarı çıkmak yasaktır. Tekrar eddiyorum. Sis kaybolana kadar dışarı çıkmak yasaktır." Harika, dışarı çıkmak yasaktı. Peki ya, dışarıdakiler içeriye nasıl gireceklerdi. Megofon kapadıktan sonra biraz daha sessizlik oldu ve Athena konuştu: "Sanırım, bütün Gece Evi'nin bu durumdan haberi var." Violet'in sesi duyuldu. Cambaz gibi pencereye tırmanmıştı ve "Buraya gelip şuna bakar mısınız?" Ne olduğunu öğrenmek için herkes Violet'in olduğu yere doğru koştu. Pencerenin kenarındaki direktan pencereye tırmandılar ve dışarı baktılar. Hepsi gördüğüne şaşırmıştı. Bu inanılmazdı.Çünkü dışarısı sisten gözükmüyordu. Bendis: "Bu sisi oluşturan herneyse ciddi anlamda tehlikeli." dedi. Herkes ona katılır gibi başlarını salladılar.
Athena DiabLo Noche
Vampir
Athena DiabLo Noche

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 12 2010, 15:18

"Bu sisi oluşturan herneyse ciddi anlamda tehlikeli."Ah, evet durum oldukça karmaşıktı.Haley'nin mitoloji bilgileri sayesinde az çok bir bilgimiz olmuştu fakat her şey net değildi.Burada tek başımıza oturup, hiçbir şey yapamamak öyle sinir bozucuydu ki.Dışarı çıkıp Yüksek Rahibe'yle konuşmamız gerekiyordu.Bendis'e baktım.O da bu konuyu düşünür gibiydi, diğerleride bizden farksız değildi.''Ee.Napacağız şimdi?Oturup beklemek mi yoksa gidelim mi?''Birden tüm gözler Violet'e çevrildi.Hala pencereden bakıyordu.Burada tek kalmayı hiç istemiyordu.Haklıydı, kim isterdi ki?Violet, tüm gözlerin kendine çevrildiğini anlayınca rahatsız bir şekilde yüzünü bize döndü...
Molly Violet Fallen
6.Sınıf Çaylak
Molly Violet Fallen

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Olivia Serena Dunham (drama profesörü)
En Sevdiğiniz Profesör : Lenobia
Kadın Mesaj Sayısı : 76

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 12 2010, 16:15

"Pekala, bu sis olayı çok ürkütücü ve tek başıma kalmam da en az onun kadar ürkütücü. Hey, Bendis senin özelliğin sis ile ilgiliyse bu sisi kimin yapmış olduğunu anlayamaz mısın? Sonuçta sisi yönetiyorsun. Yani Sis'i yönetmek bir anlamda Sis'le konuşmak değil midir?" dedim.
Tamam biraz saçma gibi görenebilirdi ama Sis'i yönetebiliyorsa bence bu işte fazlası vardı.
Bütün gözler Bendis'e çevrildi. Ne diyeceğini bilmiyor gibiydi.
Arinna Laureate
Admin / Yüksek Rahibe / Şiir Profesörü
Arinna Laureate

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Elena Hera Gilbert -Suzie Blyton -Kimberley Evans-K. Lady Walsh-Elenorx Iva Porfiria
En Sevdiğiniz Profesör : tüm profesörler arkadaşım...
Kadın Mesaj Sayısı : 350

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 12 2010, 17:04

Onların,sisin içinde mahsur kaldığını biliyordum.Bir şekilde hissetmiştim onları...
Ahh çocuklarım,arkadaşlarım...
Büromdan sisi gözlerken içime dolan kaygıyla birden bahçeye fırlamıştım.
Didik onları arıyordum.Sisin içinde ne kadar aranırsa tabii...
Sonra bazı sesler duydum...Bu sesleri tanıyordum:Bendis,Violet,Haley....
''Çocuklar!Neredesiniz?Beni duyabiliyor musunuz?''
Sesim çok şükür net ve kararlı çıkmıştı,güçsüz ve korkak değil....
Molly Violet Fallen
6.Sınıf Çaylak
Molly Violet Fallen

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Olivia Serena Dunham (drama profesörü)

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimePtsi Tem. 12 2010, 17:32

"...Beni duyabiliyor musunuz?" dedi birisi. Sesi net ve cesurcaydı. Bu siste bile...

"Bu Profesör Arinna! Bu taraftayız Profesör" dedi Profesör Haley.

"Hangi yöndeyim emin değilim. Göremiyorum." dedi sıkıntıyla.

"Ben sizi almaya gelirim." dedi Bendis.
Daha ilk günlerimde bu derece adrenalin... Geçrekten adrenalin meraklısı değildim ama gerçekten çok korkuyordum. Profesör ve Bendis kapıda göründüler. Profesör sandalyeye oturup bir süre öksürdü.

"Bu siste neyin nesi?" dedi kısık bir sesle Bayan Arinna.

"Bu biraz uzun. Ben bir kehanet gördüm ve bunu unuttum. Gerçekten üzgünüm..." dedi Athena. Sesi çok kötü geliyordu ve onun için üzülmüştüm. Etrafıma bakarken bitkilerin bulunduğu taraf dikkatimi çekti. Bitkileri çok severdim. Ama bu farklıydı. Bu sefer beni onlara çeken bir şey vardı.

Profesör bir şeyler diyordu ama sesler bana sanki uzaktan geliyordu. Ayaklarımın hareket ettiği dahi farketmemiştim ve birden kendimi bitkilerin yanında buldum. Elimi yaprağına değdirdim. Ve o anda tanımadığım tuhaf bir ses konuştu.

"Bitkilerin dünyasına hoşgeldin VioLét Amy Moon. Doğaya her zaman cömert oldun ve doğada sana cömert olacak. Bizden ne zaman yardım istersen yardımına koşarız. Sarmaşıkları yönet. Bu, bu zorlu savaşta sana vardımı dokunacak en büyük silahın olacak!"
Arinna Laureate
Arinna Laureate

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : Elena Hera Gilbert -Suzie Blyton -Kimberley Evans-K. Lady Walsh-Elenorx Iva Porfiria

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 09:13

Öksürüklerimin arasından konuşmaya çalıştım.
''Çocuklar sis dağılana kadar burada kalalım.Buradan çıkınca ben yüksek vampirlerle konuşacağım...Siste kötü şeyler seziyorum.''
Ayağa kalktım.Sisi biraz daha gözlemlemeye çalıştım fakat nafile...
Bu sisi bizim için yeniydi.Hemde çok yeni...
Alessandra Lavin
Alessandra Lavin

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 10:58

''Çocuklar sis dağılana kadar burada kalalım.Buradan çıkınca ben yüksek vampirlerle konuşacağım...Siste kötü şeyler seziyorum.''

Haley konuşmaya başladı: "Arinna, sis dağılmayacak. Bu sis, yağmur yağdığında yada hava soğuduğunda oluşan sislerden değil. Okuldaki mitoloji kitapları ALona'dan bahseder. Nyx'in kız kardeşi. Genelde Kötülükler Abidesi olaak tanınır. Muhtemelen harekete geçmek istiyor. Kötü tarafta olanları toplamaya çalışıyor. Bugüne kadar kardeşi hep öndeydi. Şimdi öne geçme sırasının kendisinde olduğunu düşünüyor."

"Alona. Onu daha önce duymuştum. Demekki harekete geçecek. O zaman bizde geçmeliyiz." dedi Arinna.

"Bence öğrencileri yaşanacak savaşa göre hazırlamalıyız." dedi Athena. Herkes ona baktı. Athena açıklamak zorunda kaldı. "Yine transa girdim ve savaş yaşanacağını gördüm. Rahibe, eğer eğitime öncülük etmezseniz bu savaşı kaybedebiliriz"
Athena DiabLo Noche
Vampir
Athena DiabLo Noche

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 12:20

"Yine transa girdim ve
savaş yaşanacağını gördüm. Rahibe, eğer eğitime öncülük etmezseniz bu
savaşı kaybedebiliriz"
Ah, evet.Birden transa geçme gibi bir huyum olmaya başlıyordu yada Nyx, kurtulabilmemiz için özelliğimi geliştirmişti.Herneyse sonuçta burada yeni bir kehanet daha görmüştüm ve bunu bu sefer unutmadan gereken kişilere söylemem gerekirdi;''İki ayrı zamandan gelmiş gibiydi.Birinci görüşte siz öncülüğünde herkes toplanıp, Nyx'in kız kardeşini yok edebiliyorduk, diğer görüşte herkes sığınacak bir yer arıyor ve o cadı -yada herneyse işte- tüm okul halkını etkisi altına almaya çalışıyordu.Tabi istemeyenleri, ö-öldürüyordu.''Kehaneti hayalimde tekrardan canlandırdım.Tanrıçam!Ne büyük felaketti.Haley tereddütle;''Rahibe, savaşın öncüsü olacak mısınız?'' dedi.Bendis'te başıyla onaylayarak;''Kehanete göre siz olmadan bu savaşı kazanamayız'' dedi.Violet haykıracakmış gibi ağzını açtı fakat çıkardığı ses tonu fısıltıdan farksızdı;''Lütfen..''Sanki, her şeye göğüs geren ve hiçbir zaman yakındığı duyulmamış Yüksek Rahibe Arinna'nın iç çekişini duydum....
Arinna Laureate
Arinna Laureate

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 12:52

Tanrıçam!
Eğer bu yolda ölmek kaderimse ölecektim!
''Tabiiki!Bu savaş hepimizin savaşı,çaylakların,vampirlerin!
Şimdi hepimizin birbirimize ihtiyacımız var!''

Ahh,çaylaklarım!
Bu savaş bizi ya darmadağan edecekti yada sonsuza dk mutlu olacaktık.
Ne yazıkki şuan hiçbirşey bellli değildi.....
Alessandra Lavin
Alessandra Lavin

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 13:09

''Tabiiki!Bu savaş hepimizin savaşı,çaylakların,vampirlerin!
Şimdi hepimizin birbirimize ihtiyacımız var!''

Rahibe, derin düşüncelere dalmış gibiydi.

"Bu savaşı kazanabilmemiz için birlik olmalıyız. Yani daha fazla kişiye ihtiyacımız. Belki yurtdışındaki Gece Evlerinden yardım alabiliriz. Oradakilerin sayısı bizden daha fazla." dedi Haley.
Arinna Laureate
Arinna Laureate

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 13:20

''Evet haklısın!Bu tehlike sadece bize değil tüm vampir alemine...''

Düşündüm...
Ne yapabilirdim ki mitolojik bir tanrıçaya karşı?
Evet belki o bir tanrıçaydı fakat benimde güvenebildiğim bir tanrıçam,güçlü vampir profesörlerim ve çaylaklarım vardı.Kanımızın son damlasına kadar savaşacaktık...

''Yurt dışına çıkmalı ve yardım çağrısında bulunmalıyım...Fakat bu konuda ilk önce Tanrıçamıza danışmalıyız...Athena,...Tanrıçaya dua et ve direk iletişime girmeye çalış..Ve Profesör arkadaşlarım,sizde dua ediniz ve iletişime eçmeye çalışınız...Tanrıça hiçbirimizi yalnız bırakmaz...Ve bende bunu yapacağım....''
Athena DiabLo Noche
Vampir
Athena DiabLo Noche

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 13:42

Tanrıça hiçbirimizi yalnız bırakmaz...Ve bende
bunu yapacağım....''Arinna, son sözlerini söylerken aklıma bir soru takıldı.Yurtdışına bu siste çıkmayı nasıl başaracaktı?Fakat sorumu daha soramadan Haley;''Küçük bir ayin yapmaya ne dersiniz?'' dedi.Küçük bir kıpırdanma oldu.Fikir hoşuma gitmişti.Tapınaktaydık, Nyx'iden yardım isteyecektik, bundan daha iyi bir fikir olamazdı ki...Haley'ye minnet dolu bir bakış attım.Mumları almaya gittim fakat aklıma bir soru daha takıldı...Ayini kim yönetecekti?''Güzel fikir fakat ayini kim yönetecek?'' dedim.Bir kıpırdanma daha yaşandı.
Arinna Laureate
Arinna Laureate

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 13:48

''Eğer bir itirazınız yoksa ben yönetebilirim...''

Tanrıçama yakın olmak çok iyi gelecekti.Tanrıçayı bize çağıracak ve ondan yardım isteyecektik....

''Ayrıca yanında cep telefonu olan var mı?Hemşiremizden ve diğer görevlilerden yurt dışı için yardım isteyeceğim....''
Athena DiabLo Noche
Vampir
Athena DiabLo Noche

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 14:09

''Ayrıca yanında cep telefonu olan var
mı?Hemşiremizden ve diğer görevlilerden yurt dışı için yardım
isteyeceğim....''Benjamin'e ilk defa teşekkür ederek hemen cep telefonumu çıkarttım ve Arinna'ya uzattım.Şimdi sorduğum sorunun saçmalığını düşünüyordum.Yüksek Rahibe burdayken, ayini başka kim yapabilirdi ki?İiyice kafayı üşüttüğümü düşünerek kikirdedim.Bu halde gülmeme şaşkınlıkla bakan Haley, Bendis, Violet ve Arinna'ya;''Sanırım aklımı kaçırıyorum'' dedim ve yeniden kikirdemeye başladım.Diğerleride gülmeye başlayınca küçük bir gülme krizine tutulduk.Durulmayı başarabildiğimizde Violet;''Sinirlerimiz bozuldu, Tanrıçam!Yardım et bize...'' dedi.Kesinlikle haklıydı, sinirlerimiz oldukça gerilmişti.Bu durumda oldukça olağan bir şeydi.Gülmekten yere oturmuş olan Rahibe, ayağa kalkarak üstünü düzeltti ve konuşmaya başladı...
Bendis Reneé Oktavianus
Vampir
Bendis Reneé Oktavianus

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 14:34

Onlar konuşurken hem onları dinliyor hem sisten yardım istiyordum.
" İnşallah kazanırız bu savaşı. Sen hemşireleri çağırırken ben de sisle iletişime geçeyim. En azından daha fazla bilgi sahibi olabilirz sanırım."
Sanırım bu fikir kafasına yatmıştı ki kafasını salladı. Bi an bekledi. Sanırım söyleyecekleri vardı.
"Bendis bence bu iyi bir fikir."
İşte şimdi biraz daha güçlü hissediyordum kendimi. Trans benzeri bir şeye geçmeye hazırlandım ve içimden sisle ilgili yere -neresi olduğunu bilmiyordum ama kalbime doğru söyledim- "İçimdeki iyi sis. Benim kullanmama izin verilen sis. Bana yol göster. Bu siste neler gizli? Neden çok kötüyüz? Lütfen sana yalvarıyorum." ve o anda kulağıma melodramik bir ses cevap verdi sanki.
"Bu sisin içinde Alona'nın Alfa kurdu ve ondan meydana gelen kurtlar var. Bu sis siz çocuklarım için çok tehlikeli. Sisin kızı birlik olun ve asla birbirinizden kopmayın. Uğurlar Olsun."
Ah Tanrıçam! Bu sen misin? İşte o zaman ağladığımı farkettim. Ve Tanrıçama Uğurlar Olsun bile diyememiştim. Gözlerimi açtım ve diğerlerine bilgi vermek için gözlerimi sildim ve sesimi düzelttim.
"Sanırım biraz önce Tanrıça Nyx bana ulaştı. Ve söylediklerini size aynen aktarıyorum. Bu sisin içinde Alona'nın Alfa kurdu ve ondan meydana gelen kurtlar var. Bu sis siz çocuklarım için çok tehlikeli. Sisin kızı birlik olun ve asla birbirinizden kopmayın.Uğurlar Olsun. İşte bu kadar. Bence Nyx bize yardım eli uzatmaya çalışıyor."
Hepsi düşüncelere daldığı sırada bende düşüncelere daldım. Diğerlerine ne olucaktı? Luna,waLén... Ya ruh eşime?

Athena DiabLo Noche
Vampir
Athena DiabLo Noche

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 14:45

''Bence Nyx bize yardım eli uzatmaya çalışıyor."Tanrıçam!Bendis'in Alona hakkında tüm söyledikleri doğru.Sis...Beni çok fazla korkutuyor...Burada tek başımıza...Ya okula girdilerse?Ah, Tanrıçam!Ya bizim burda olduğumuzu biliyorlarsa?Koşa koşa pencerelere gittim.Sisten hiçbir şey net olarak görünmüyordu.Fakat...fakat...oda ne?;''Hey!Buraya gelin!Şurada belli belirsiz hareket eden şeylerde ne?''Aslında ne olduklarını çok iyi biliyordum ama orada öyle bir şey olmaması yada düşündüğüm şeyin olmaması için diğerlerine yalvaran gözlerle bakıyordum.Hızlıca yanıma geldiler.Ne yazıktır ki düşündüklerimi doğruladılar;''Evet...Maalesef...Kurtlar...Ne yapacağız?...Ayy!''Son andaki bağırmamız karşımızda birden bize bakan bir çift göz nedeniyle oldu.Avazımın çıktığı kadar çığlık atıyor, ordan oraya koşuşturuyordum.En sonunda yaptığımın farkında olmayı başararak;''Afedersiniz, panikledim...''deyip, yere uzandım...
Molly Violet Fallen
6.Sınıf Çaylak
Molly Violet Fallen

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 14:58

Bu bitki ve konuşmak olayını Eğitmenime sormalıydım. Şimdi yeri de zamanı da değildi. Diğerleri kendi aralarında konuşuyorlardı. Athena yeni bir kehanet daha gördüğünü ve Rahibe'nin bize öncülük etmesi gerektiğini konuşuyorlardı.
"Rahibe, savaşın öncüsü olacak mısınız?" dedi Bendis.
"Kehanete göre siz olmazsanız bu savaşı kazanamayız." dedim Profesör'e bakarak. O da bunu kabul etti. Profesör Haley bir ayin düzenlememizi önerdi. Profesör Arinna yönetecekti ayini. Tam pozisyonumuzu almak için Ritüel bölümüne gidecektik ki Athena kikirdedi. Hepimiz şaşkınlıkla başımızı ona çevirdik.
"Sanırım aklımı kaçırıyorum." dedi gülmeye devam ederek. Gerçekten bu durumda bile çok sevimliydi ve onun bu hali bizi de güldürmüştü.
"Sinirlerimiz bozuldu. Tanrıçam! Yardım et bize..." dedim. Hepimiz eski halimize dönmüştük. Bendis Sis ile irtibat kurmaya çalıştı ve oldu da. Nyx ona ulaşmıştı.
"Sanırım biraz önce Tanrıça Nyx bana ulaştı. Ve söylediklerini size aynen aktarıyorum. Bu sisin içinde Alona'nın Alfa kurdu ve ondan meydana gelen kurtlar var. Bu sis siz çocuklarım için çok tehlikeli. Sisin kızı birlik olun ve asla birbirinizden kopmayın.Uğurlar Olsun. İşte bu kadar. Bence Nyx bize yardım eli uzatmaya çalışıyor." dedi.
Tanrıçam! Sis'te kurtların olması mı? Bu çok korkunçtu. Acaba Walen, Sookie ve Luna nasıldılar? Ve Eğitmenim Melanie... Onlar için endişeleniyordum. Ama sisten haberdar olmuşlarsa sanırım güvendelerdi. Yani umarım...
Ben bunları düşünürken Athena'nın çığlığıyla yerimden sıçradım.
"Afedersiniz,panikledim..." dedi Athena ve yere uzandı.
"Hey, neler oluyor?" dedim. Şaşkınlıkla pencereden dışarı bakarak.
waLen éna Moon
Vampir
waLen éna Moon

Çaylağı/Eğitmeni olduğum Eğitmen/Çaylak : LuNa Lilith MorTe
En Sevdiğiniz Profesör : lenobia
Kadın Mesaj Sayısı : 32

Karaktere Bak
Rp Puanı Rp Puanı: 90

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 15:08

bu garip ve iğrenç sis ortaya çıktığında ahırdaydım atları tımar etmiş. işimi bitirmiş profesör yatakhanesine gidecektim. ahurdan çıktığımda bu garip ve boğucu sisi gördüm. hızla profesör yatakhanesine doğru ilerledim ama o anda dışarıda çaylakların olabileceğini ve yardıma ihtiyaçları olabileceği düşüncesiyle etrafa bakınmaya karar verdim. kimseyi bulamayınca geri dönecektim ki keskin bir çığlık duydum. koşarak o yöne hareket ettim. amy bendis athena rahibe haley hepsi buradaydılar. ve bana şok olmuş gibi bakıyorlardı. o anda bana değil arkamda her ne varsa ona baktıklarını anladım kahretsin başımız beladaydı.
Athena DiabLo Noche
Vampir
Athena DiabLo Noche

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 15:24

Kapı hızla açıldı ve karşımızda koca devasa bir kurt ağzını açmış önünde bulunan şeye bakıyordu.Hızla gözlerimi baktığı yere kaydırdım.Walen!Keskin bir çığlık daha attım, o iğrenç devasa kurt Walen'e ağzını açmış şekilde bakıyordu.Bu sefer sadece ben değil herkes çığlık atmaya başlamıştı.Her şeyden habersiz Walen bile!Arkasını yavaşça döndü, kafasını yukarı kaldırdı...Tam kurt onu yiyecek derken birden kurdun ağzı garip bir biçimde kalın sarmaşıklarla dolandı.Hayır, sadece ağzı değil, tüm bedeni sarmaşıklarla dolanıyordu.Sarmaşıklar, kurdu doladıktan sonra kurdu geri geri çekti ve görüş alanımızdan çıkardı.Bendis, hızlıca kapıyı kapattı.Ben hala öyle donmuş dururken, Violet konuşmaya başladı;''Şey..evet...Bende bunu soracaktım...Bitkileri sanırım...Kontrol edebiliyorum...''Walen derince bir nefes aldı ve Violet'in yanına gitti;''Sayende, kurtuldum.Çok teşekkür ederim Violet, gerçekten...''Haley söze girdi;''Hey, bir dakika...Violet...Senin b-bu...''şaşkınlıktan kekeleyince, onun sözünü Arinna bitirdi;''Senin bu yeteneğin, Nyx tarafından bahşedilmiş özel bir güç!Tanrıçam!Hiç bu kadar yetenek aynı zamanda meydana gelmemişti...''''Çünkü..''diye devam ettim...''Çünkü büyük bir bela var başımızda.''Mutluluktan ağlayan Violet'in gözyaşları korkuyla dondu...
Arinna Laureate
Arinna Laureate

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 19:34

Tanrıçam!
Bize yardım etmeye çalışıyorsun biliyorum!
Hepimizin gözlerinden yaşlar akıyordu...Korku ve mutluluk birbirine karışmıştı.
''Çocuklar hemen kapıyı itelim,çabuk olun!Kurtların buraya girmesine izin vermeyelim...''
Hepimiz yüklenince tapınağın kapısı büyük bir gürültüyle kapandı.
Hepimizin elleri göğsündeydi.
''Hadi,şimdi Tanrıçamıza ayin yapalım!Çember oluşturun lütfen!''dedim kararlı bir sesle...

Çember düzgünce oluşunca;

''Gecenin Tanrıçası,çaresiz bir anımızda sana sesleniyoruz...Yardıma gereksinim duyduğumuz bu zamanda bize yol göster ve bizi koru...''Sözlerim kararlı çıkıyordu.Ve o anda bir ses duydum..Tanrıçamın sesi...

''Kıskançlık,nefreti kamçılar kızım...Alona'yıda kıskançlığı ve nefreti harekete geçirdi.Size saldıracak...Bu zamanda eğer birlik olursanız kazanacaksınız..Eğer parçalanırsanız...''sesi biraz sıkıntılı geliyordu şimdi...

''Sizde bende yok olurum....Ben şimdi tüm güçleri ortaya çıkarıyor ve gerisini özgür iradenize bırakıyorum kızım...Onlara,çaylaklarıma ve çocuklarıma iyi bak!''

Bu sözleri diğerlerinin de duyduğunu umuyordum....
Bendis Reneé Oktavianus
Vampir
Bendis Reneé Oktavianus

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 20:40

"...Onlara,çaylaklarıma ve çocuklarıma iyi bak!''
Bu melodramik sesi hepimiz duymuştuk sanırım. Ah Tanrıçam! Aklımdaki plan güzel değildi. Yine de belki daha iyi fikirlere yol açar diye söylemek istedim.
"Şey... Benim pek de güzel olmayan bir fikrim var. Sizlerle paylaşıyorum çünkü daha iyi fikirlere öncü olacağına inanıyorum. Ben Ankara gece evi'nde şunu gördüm. Neredeyse bütün çaylakların gücü vardı. Nyx'e şükürler olsun ki diğerlerinin gücünü de ortaya çıkarabiliriz. Bence şu saatten sonra herkesi biraraya toplamalı ve sıkı eğitimden geçirmeliyiz. Ben diyorum ki sis'le bir çok kişiyi saklayabilirim. Parça parça ve hızlı hareket ederek herkesi buraya toplayalım ve zarar görmeden ve savaş başlamadan bir an önce eğitimlere başlayalım. Eğer fikrime katılırsanız önce profesörleri getirmeyi planlıyorum ve diğerlerini getirmeden önce bir anons geçelim. Herkes en fazla 3 parça eşya alıp beni beklemesini söyleyebiliriz. Böylece hem bir arada kalmış oluruz hem de eğitime başlarız. Hem de şu kurtçuklar ve Alona anlamadan hepimiz tapınakta oluruz? Siz ne diyorsunuz?"
Ömrümde ilk defa bu kadar hızlı konuşmuştum. Ve benim bile başım ağrımıştı ki onları düşünemiyordum. Ama acaba daha iyi fikir çıkar mıydı? Çünkü ben bu fikri sevmiyordum ama gerekirse yapardım tabii ki. O sırada kapının gürültü çıkarması dikkatimi çekti ve kapıya döndüm. O sırada birisi konuştu.
"Bendis..."
Athena DiabLo Noche
Vampir
Athena DiabLo Noche

Karaktere Bak

Sisten kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Sisten kaçış   Sisten kaçış Icon_minitimeSalı Tem. 13 2010, 22:18

Karanlığın üzerime yavaş yavaş çöktüğünü hissedebiliyordum.Gözlerim patlayacak derecede ağrıyordu, yere oturdum ve kafamı dizlerimin arasına aldım.Artık okulun bahçesindeydim.Her tarafta garip bir turuncu renginde sis vardı.Bahçeden çıt çıkmıyordu, taki o öksürük sesi gelene kadar.Görüş birden hızla aktı...Bendis, sisiyle okulun yatakhanesine giderken sis delindi ve Bendis'i Alona ,denen muhteşem varlık, tek bir hareketiyle öldürdü....
Kafamı otomatikman kaldırdım ve sessizce küfrettim.Gözlerim öylesine acıyordu ki gözlerimi açmakta zorlanıyordum.Bu yüzden tam olarak göremiyordum.Bendis'in uzun vücudunun, kapının karşısında durmuş halinden başka hiçbir görüntü....
''Bendis!''diye bağırdım.Korkuyla bana dönüp baktı, aynı şekilde diğerlerininde aynı hareketi tekrar ettiklerini hissettim;''Yo, hayır, gitmemelisin.Lütfen, dinle beni kapat kapıyı.''Bendis, titreyerek konuştu;''Yeni bir kehanet...Hemde benim hakkımda değil mi?''Artık dudakları titriyordu...

Sisten kaçış
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki